Новини

Поляки зможуть скористатися пришвидшеним перетином кордону для туристичних груп

Від  1 квітня 2014 року групи туристів які виїжджають  на Україну та  Білорусію можуть користуватись пріоритетом під прикордонного контролю.  

Новий захід має на меті прискорити перетин кордону і тим самим зменшити дуже високе напруження руху. Щоб взяти участь у такому проїзді необхідно сповнювати певні умови.
Факт заміру перетнути кордон групою туристів подорожуючих автобусом необхідно заздалегідь повідомити. Повідомлення прикордонної служби відбувається у електронний спосіб на спеціальному формулярі у мережі інтернет (посилання нижче) .
Коли прикордонна служба і митна служба отримають відповідно заздалегідь інформацію про планований перетин кордону одного або декілька автобусів з туристами, зможуть підготуватись заздалегідь. У міру можливості наступить зміна організації та будуть збільшені кадрові засоби. Завдяки цьому паспортний та митний контроль відбуватиметься швидше. Належить пам’ятати , що електронна заявка мусить бути вислана не пізніше, як на 48 годин перед планованим перетином кордону.
Увага! Туристичні групи які користуються швидшим прикордонним контролем не можуть підлягати додатковому митному контролю пов’язаному заповненням документів відносно перевезенню товарів наприклад TAX FREE.
Формуляр для туристичних груп, які виїжджають з Польщі:
Формуляр для туристичних груп, які в’їжджають до Польщі:

За інформацією where24.pl

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України