Авторські статті

Українці, контролюйте свої емоції і слова. І не треба давати пустих порад

Багато чого обурює звичайно в ці дні. Але то переважно такі, я би сказав, зовнішні фактори – всі ті п’яті колони, москалі, бандити, ще якась наволоч. Та я би хотів сказати про такий внутрішній чинник – це постійні перепади настрою і якісь невдоволення, що виливаються у волання у фейсбуках ті різних інтернетах.

Типу Крим здали, той зрадник, цей некомпетентний, треба було робити то і то, і раніше, а не зараз. І не так треба було робити. Нічого не змінилося у владі – всі ті ж самі, нас зрадили. Давайте знову зкинемо і цих. Люстрація всім. Чого посадили того? Навіщо Росію провокуєте? Навіщо мови – ви Схід провокуєте? А чого проти тих нічого не робиться – вони ж ведуть підривну роботу? А чого податок з відсотків з депозитів хочуть? Це такі ж, як і інші – хочуть обібрати людей.

Те все ще більше гнітить, ніж ті вороги явні чи приховані. Навіщо ви говорите про те, чого не розумієте, і цькуэте людей. Чи всі з вас, хто так палко критикує, мають досвід роботи на вищих державних посадах та ще й у такий час, коли тільки пройшла революція, коли, по суті, немає держави, як такої, коли вона будується майже з нуля? Чи ви думаєте, що всьо то можна зрообити за три тижні при тому, що ворог активно протидіє і створює ті проблеми, не маючи внутрішніх проблем такого масштабу? Ви керували армією у військовий час? Чи може міністерством оборони? Чи Кабінетом міністрів?

Щей й Заходу поради даєте, коли йому і які санкції приймати. Лаєте – чому вони не надають військову підтримку.

Люди, схаменіться – ви експерти у всьому? Ви знаєте як то робити все і в тих умовах? Чи думали, що воно само зробиться якось? Припиняйте то скиглення, не час зараз. Якщо є дієві пропозиції – то будь ласка, наразі є можливості, робочі групи, громадські проекти, чи прямим зверненням, листом врешті решт – як мінімум є шанс, що почують, якщо дійсно щось варте уваги. Тільки давайте адресно, а не на весь інтернет – всім і нікому.

Зрозуміло, що зараз всім важко і нервова ситуація, велике психологічне напруження. Але тим не менше – контролюйте свої емоції і слова. І не треба давати пустих порад там, де ви не розбираєтесь. Пишіть у лігу сексуальних реформ, якщо язик чешеться і руки тягнуться щось написати.

isladeborneo

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

31 коментарів

 1. Якщо ви такі голослівні і вважаєте, що люди тупі – то це означає, що влада не дає правдивої інформації і тому будуть такі різні вигуки, вказівки і т.п.. Припустимо я скажу слово “війна”, як будуть реагувати люди?

  1-й скаже. Де війна?
  2-й скаже. Коли війна почалась?
  3-й скаже. Чому він розвязав цю війну?

  n-й скаже. Всіх стріляти, що за х-ня. Я тут з голоду помираю, а ті кляті політики свою х-ню гнуть. Перейменовують села, приймають закони про тварин, мову змінюють туди сюди.

  От і висновок – що вже ті політика заї-ли, за любих розкладів з золотих унітазів не хочуть злізати. А народ їх вилами все таки скине і залишаться тільки “рожки да ножки”.

 2. А ніхто ніяких порад не дає! Просто люди в такій ситуації, по-простому, намагаються розібратися. Не думаю, і це видно, що хтось вказує Європі запроваджувати санкції чи надавати військову допомогу. Напевно, трохи деякі наші військові сподівалися, згадуючи про Будапештський меморандум. Але всі сподівання зникли, попри те, що Україна бере участь у навчаннях. Однак, то практика для наших. Вони сподіваються на себе і на народ України. А ПОЛІТИКА УРЯДУ СТОСОВНО ПОДІЙ У КРИМУ БУЛА НЕАДЕКВАТНОЮ за всіма ознаками державної політики. Можна скинути все на події, що відбувалися упродовж останнього часу. ОДНАК СЬОГОДНІ ВСЕ І ПРОСВІТИЛОСЯ – ІЗ ІМЕНАМИ. ПАНУ ТУРЧИНОВУ ТА ПАНУ ЯЦЕНЮКУ МОЖНА ПОСТАВИТИ ЛИШЕ ОДНЕ ЗАПИТАННЯ, ЩО РОБИЛА ПАНІ тИМОШЕНКО НА ЗАСІДАННІ РНБО? яКЕ ВОНА МАЄ ПРАВО ВТРУЧАТИСЯ У ДЕРЖАВНІ СПРАВИ? мОЖЕ РОЗПОВІСТИ ПРО ЇЇ ЗВ”Язки з військовими РОсії чи її неадекватне підписанні угоди про газ за такою ціною і т.д. Та й висловлювання рос. сторони про те, що Тимошенко буде президентом України в день її звільнення свідчить про диктування Росією своїх різних умов Україні.КРИМ ви ЗДАЛИ, ТОМУ ЛЮДЯМ СОРОМ ЗА ТАКУ ВЛАДУ Тут ви не прикриєтеся словами чи грошима. Залишається мовити: СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ! СЛАВА УКРАЇНІ! мИ ПЕРЕМОЖЕМО! з ВАМИ чи без ВАС

 3. правильные слова. работать надо над собой и для страны. только тогда мы сможем победить врага, в данном случае россию. а горлопанить , темболее в нете, удел слабаков.

 4. Для разнообразия (и не только) напишу на русском пару слов.
  ВСЁ сказано правильно, но недостаточно убедительно и проникновенно :/
  Справа в тому, що зараз треба ВСЕ! робити разом!!!
  І будь які (на кшалт “розмови” н.д.Мірошниченка з падл..ю гендиректором 1-го нац.) вияви ємоцій людей доведених до краЮ – не треба сприймати як “недолужне виконання обовьязків нардепів”.
  Ще трохи и ВСІ небайдужі до свого майбутнього будуть робити ТЕ Ж САМЕ по всій Україні!

 5. Не зовсім згоден.Негативу потрібно уникати по можливості.Але коли очевидне не робиться. Якщо ми боїмося і не хочемо війни, то приймайте відповідні рішення РНБО і Верховний. а не мурижте людей в “в неведеньи”.
  А як можливо реагувати на заяви Яценюка, наприклад. Я уже не дуже молодий. 10 років з пенсії відкладав якісь гроші і раптом зібралося 50000 грн. І що я тепер багатій? Я мушу з кимось ділитися? Якщо це потрібно державі, ЗСУ, то я це зроблю і без вказівок Яценюка. Якщо у нього в рік 650000 грн процентів з депозита, то нехай він і подібні діляться, а в мене є діти і внуки без житла, “скитаються” по зйомних квартирах. Я вважаю що 100000 тис. і більше ще можливо розглядати в цьому сенсі.

 6. ну так розумно хтось написав, аж шкода, що невідомо хто. не знаю кого послати на йух з його порадами. прямо всі дурні, а воно розумне. можливо це було б вірно, якби влада не робила все з точністю до навпаки. наприклад той самий податок на депозити. не треба бути експертом, щоб зрозуміти, що намагаються поповнити державну скарбницю і це дійсно необхідно. але робити це треба справедливо. пропоную ввести прогресивну шкалу ставок прибуткового податку – це буде дієвіше і справедливо. а той податок на депозити призведе тільки до того, що через тиждень не залишиться жодного депозиту понад 50 тис. от і весь ефект від розумних дій влади. а от зарплату банкірів на родичів не поділиш – доведеться ділитись з державою. і щодо оборони, до прагнення недопущення кровопролиття. триголова опозиція теж переконувала майдан, що йде на переговори з януковочем, щоб не допустити кровопролиття. не допустили? ПОЛЯГЛА НЕБЕСНА СОТНЯ, а опозиція в мяких кріслах уряду і парламенту. “не допускали провокацій” аж поки Крим втратили. мудро? дякувати за це?
  та годі. отже, заткнися, розумнику, краще людей послухай, може щось корисне почуєш.

 7. .НА СЬОГОДНІ НЕВІРЮ НІ КОМУ,!!!..а людям роти не затикайте,зі сторони віднійш.що у вас там робиться.критика вам непомішає.а начальніком бути, та командувати, багато ума не потрібно!!!!.а правда то вона завжди наверх вилізе!!!з 2009 року працюю в відділку Народному по боротьбі з КОРУПЦІЄЮ.достанем та найдем всіх Корупціонерів.бережіть себе

 8. Написано очень правильно и грамотно.Полностью поддерживаю.А таким “прокурорам”
  место возле ПУТЛЕРА !

  1. То ты в нас теж грамотний? Такi от грамотii i лопати не держали в руках. То ж потом хто гiвно розгрiбати буде? Ти?! Чи влада? Сиди вже мовчи, самурай клавiатурний.

  2. А Гитлер причем? Ну вот объясни, мил человек, с какого будуна ты приплел лидера нацисткой национал-социалистической рабочей партии в Германии , осужденного заочно в Нюрберге военным международным трибуналом к теме, что целесообразно комментировать во время частичной оккупации Украины, а что нет? Обратись к доктору.

 9. Автор пишет “вы ж не эксперты” – интересно, а сам он эксперт?! Сам даже не подписался (набор английских букв не в счёт). Откуда он знает, что всё идёт правильно? Как по мне, то всё действительно идёт по самому дебильному, самому неправильному и агрессивному сценарию. И дело в том, что людей уже просто за 23 года задолбала разруха и нищета – а автор тут чешет, что “мы строим всё с нуля”. Опять с нуля?!?! Да ёпаный ишак, сколько ещё столетий будете каждые 25 лет “всё с нуля” начинать?? Вы вообще уверены, что Европа – это правильный путь? Вы вообще читали СА? Вы вообще видите примеры других стран, вступивших в ЕС, где остановилась полностью промышленность и с\х, и безработица под 30%? Это – правильно?

 10. А раніще Ви не могли так писати? Питати,коли волали “Банду геть!”, чи ви експерти, що знаєте, як керувати державою?А тепер, коли владу звалили, державу розвалили, до влади прийшли бездарі – призиваєте мовчати і не давати ніяких порад? То порадьте владі відключити інтернет, заборонити газети та телебачення.Щоб ніхто не чув і не бачив, що у нас робиться.Очі не бачать-серце не болить.

 11. Мені дуже жаль, але ви неправі. Армія, В якому стані не була, повинна виконати присягу, захищати до останньої каплі крові, до останнього подиху (текст присяги). Армія нас зрадила. Без жодного пострілу окуповано 5% територіїї Факт! Яке цьому випрадання? Політична “еліта” робить рокіровку, а армія робить свою роботу. Армія нас ЗРАДИЛА!

  1. Армія не ЗРАДИЛА.
   Армія залишилася сама по собі – “без руля и ветрил”.Армії заборонили боронити себе і свою Батьківщину, тому що немає кому прийняти відповідне рішення. Коли вам звяжуть руки, а напроти поставлять того у кого руки розвязані і в прямому і в переносному смислі, що ви зробите? Нічого. Так і наша АРМІЯ.

  2. Славні воїни кримських підрозділів.Повертайтесь в Україну. За вашу доблесть вдячний народ України присвоїть вам почесні звання “Учасники бойових дій”. І буде виплачувати вам пожиттєву пенсію за ваш героїзм. Правда виникає кілька питань?
   Ви якого [пі-пі-пі] йшли до лав української армії? Щоб в мирний час ні за що отримувати яку-не-яку зарплатню і в 45 з відкормленою пикою і пузом до підборіддя вийти на заслужену пенсію? Це, звичайно не відноситься до рядового складу, а от так звані офіцери, генерали. Ви, мабуть виховувалися на прикладах героїв ВВвійни.Тепер порівняйте себе з захисниками “брестской крепости”. Вони не чекали розпоряджень головнокомандувачів: захищатись? – не захищатись? Просто стояли на смерть за Батьківщину до останнього подиху, бо це була їх професія і вони виконували свій обов`язок. А ви ваш обов`язок, видно бачите в іншому. В тому, щоб здавати покірливо зброю та швиденько перейти на сторону багатшого і сильнішого. Ганьба вам, так званим офіцерам бойових частин, бувшого українського криму. “Піджавши хвости”, та обклавшись памперсами ви забарикадувались у своїх частинах, посилаючись на те, що немає наказу захищатись. Боягузливо усвідомлюючи, що “куля в лоб” такого наказу не віддасть А обов`язок?, а честь???
   Знаєте що, добродії. Залишайтесь у своїх розграбованих підрозділах. Заробіть собі російську пенсію і не лізьте на шию простому українцю бо ви не достойні ні заслуг, ні поваги .

 12. Менi цiкаво, а хто це у нас такий дуже грамотний? Те що перелiчено, – це все питання, на якi треба дати вiдповiдь, а не вiдсiч. Бо люди живуть окремо вiд уряду. I все [пі-пі-пі] руками а жопою. Бо в нас тiльки полiтики можуть наварити кашi, згодом тiкати. Все, що зроблено доброго в державi – це зробили люди. А полiтики – лишень руками водять. I голови не мають, лише попит на владу та грошi.

  Будь ласка пишiть менi на скриню, я там адресу дав зверху. Будемо спiлкуватися та поллемiзувати. А поки що, я так бачу ва скаржетесь. Люди та тi питання – то iдикатор на вашi добрi дiла. Влада повинна вiддавати кожну копiйочку своiми справами. Це ви! А не люди повиннi щось робити та привносити, бо вас наняли для того. А поки що тiльки балачки.

 13. Менi цiкаво, а хто це в нас такий дуже грамотний? Те що перелiчено, – це все питання, на якi треба дати вiдповiдь, а не вiдсiч. Бо люди живуть окремо вiд уряду. I все [пі-пі-пі] руками а жопою. Бо в нас тiльки полiтики можуть наварити кашi, згодом тiкати. Все, що зроблено доброго в державi – це зробили люди. А полiтики – лишень руками водять. I голови не мають, лише попит на владу та грошi.

  Будь ласка пишiть менi на скриню, я там адресу дав зверху. Будемо спiлкуватися та поллемiзувати. А поки що, я так бачу ва скаржетесь. Люди та тi питання – то iдикатор на вашi добрi дiла. Влада повинна вiддавати кожну копiйочку своiми справами. Це ви! А не люди повиннi щось робити та привносити, бо вас наняли для того. А поки що тiльки балачки.

 14. Нарешті з”являються подібні статті, побільше би їх! Любі украЇнці, допоможіть владі, якою б вона не була, з ситуацією не критикою а діями- на приклад, зберіть їжу, теплі речі та й хоча б цигарки нашим солдатам на кордонах. Волонтери працюють вже сьогодні. Від цього буде більше користі. А важко зараз усім, зберігайте стоцкість.

 15. C первого дня эта власть начала с мести.И эти люди не первый раз у власти. И сегодня повторяется то,что повторяется каждые 4 года.Захват предприятий, смена хозяев и т.д. Так что же изменилось?!

 16. УКРАЇНЦІ МАЮТЬ БУТИ ЗГУРТОВАНІ З НАШОЮ ВЛАДОЮ ПЕРЕД ЛИЦЕМ ДИКОГО МОСКОВСЬКОГО АГРЕСОРА!
  РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

 17. Автор дает дельный совет , но сам его не придерживается. ” Але тим не менше – контролюйте свої емоції і слова “….возвращаю эти правильные слова автору , …”всі ті п’яті колони, москалі, бандити, ще якась наволоч.”. …Как всегда , в чужом глазу соринку замечаем…

  Странное ощущение от статьи , вроде бы все и разумно , но…нельзя считать людей быдлом. Вовсе не обязательно уметь водить автомобиль , чтобы отличить профессионального водителя от новичка.

 18. Милый golosadm Бездействие власти отмечают уже все в Украине, и зарубежная пресса пишет об этом. Народ что глупый? Он что не видит этого? А вы призываете всего бояться,мол это на то влияет, это дает почву и т.д. Да сколько можно бояться? Просто надо действовать! И если наша власть не действует, то она и заслуживает того что ей достается от народа! Как говорят поделом!

 19. Все правильно, але хочеться висказати свою думку-може ті люди яким це треба -почують, а на рахунок образ будьте спокійні і на що не ображайтесь, майте на увазі що ,,ображених” ї….ть.

  1. А зачем сразу чей то писатель.Правильно написано нам сейчас негатива хватает,нам надо о позитиве думать ,как страну отстраивать после 23 лет разрухи и грабежа,да заодно и народ братский успокоить(что поделаешь -в семье не без урода)

  2. Чувствую-вы не троль.Нынешние фюреры пришли к власти на крови.В любых других раскладах ни Турчинов ни Яценюк,а тем более Свобода не имели бы более10% шансов(при лигитимной передаче власти).Сегодня-очередной захват. Янукович-позор нации,сегодняшние “правители”-могильшики Украины.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.