Авторські статті

Українці, контролюйте свої емоції і слова. І не треба давати пустих порад

Багато чого обурює звичайно в ці дні. Але то переважно такі, я би сказав, зовнішні фактори – всі ті п’яті колони, москалі, бандити, ще якась наволоч. Та я би хотів сказати про такий внутрішній чинник – це постійні перепади настрою і якісь невдоволення, що виливаються у волання у фейсбуках ті різних інтернетах.

Типу Крим здали, той зрадник, цей некомпетентний, треба було робити то і то, і раніше, а не зараз. І не так треба було робити. Нічого не змінилося у владі – всі ті ж самі, нас зрадили. Давайте знову зкинемо і цих. Люстрація всім. Чого посадили того? Навіщо Росію провокуєте? Навіщо мови – ви Схід провокуєте? А чого проти тих нічого не робиться – вони ж ведуть підривну роботу? А чого податок з відсотків з депозитів хочуть? Це такі ж, як і інші – хочуть обібрати людей.

Те все ще більше гнітить, ніж ті вороги явні чи приховані. Навіщо ви говорите про те, чого не розумієте, і цькуэте людей. Чи всі з вас, хто так палко критикує, мають досвід роботи на вищих державних посадах та ще й у такий час, коли тільки пройшла революція, коли, по суті, немає держави, як такої, коли вона будується майже з нуля? Чи ви думаєте, що всьо то можна зрообити за три тижні при тому, що ворог активно протидіє і створює ті проблеми, не маючи внутрішніх проблем такого масштабу? Ви керували армією у військовий час? Чи може міністерством оборони? Чи Кабінетом міністрів?

Щей й Заходу поради даєте, коли йому і які санкції приймати. Лаєте – чому вони не надають військову підтримку.

Люди, схаменіться – ви експерти у всьому? Ви знаєте як то робити все і в тих умовах? Чи думали, що воно само зробиться якось? Припиняйте то скиглення, не час зараз. Якщо є дієві пропозиції – то будь ласка, наразі є можливості, робочі групи, громадські проекти, чи прямим зверненням, листом врешті решт – як мінімум є шанс, що почують, якщо дійсно щось варте уваги. Тільки давайте адресно, а не на весь інтернет – всім і нікому.

Зрозуміло, що зараз всім важко і нервова ситуація, велике психологічне напруження. Але тим не менше – контролюйте свої емоції і слова. І не треба давати пустих порад там, де ви не розбираєтесь. Пишіть у лігу сексуальних реформ, якщо язик чешеться і руки тягнуться щось написати.

isladeborneo

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України