Авторські статті

Україна з завтрашнього дня припиняє закупівлю газу у Росії

Компанія “Нафтогаз” припиняє закупівлю газу в російської компанії “Газпром” з 1 липня 2015 року, про це інформує Joinfo.ua з посиланням на заяву прес-служби компанії.

“У зв’язку з тим, що 30 червня 2015 закінчується термін дії додаткової угоди між НАК” Нафтогаз України “і ВАТ” Газпром “, а умови подальшої поставки російського газу в Україну не були узгоджені сьогодні під час тристоронніх переговорів у Відні,” Нафтогаз “припиняє закупівлю газу в російської компанії “, – йдеться в заяві.

Важливою умовою відновлення закупівлі російського газу є узгодження тимчасової позиції щодо спірних пунктів контракту між “Нафтогазом” і “Газпромом” на термін, як мінімум до завершення 1 кварталу 2016, зазначає прес-служба.

Крім того, домовленості повинні бути представлені і закріплені таким чином, що дасть кожній зі сторін впевненість у їх виконанні. “Питання остаточних розрахунків між” Нафтогазом “і” Газпромом “буде вирішено в ході арбітражного розгляду у  контракту на поставку газу в Арбітражному інституті Стокгольма”, – уточнили в компанії.

При цьому в компанії відзначили, що транспортування газу територією України для європейських клієнтів “Газпрому” триватиме в повному обсязі, згідно контрактним умовам “.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України