Україна з завтрашнього дня припиняє закупівлю газу у Росії

Компанія “Нафтогаз” припиняє закупівлю газу в російської компанії “Газпром” з 1 липня 2015 року, про це інформує Joinfo.ua з посиланням на заяву прес-служби компанії.

“У зв’язку з тим, що 30 червня 2015 закінчується термін дії додаткової угоди між НАК” Нафтогаз України “і ВАТ” Газпром “, а умови подальшої поставки російського газу в Україну не були узгоджені сьогодні під час тристоронніх переговорів у Відні,” Нафтогаз “припиняє закупівлю газу в російської компанії “, – йдеться в заяві.

Важливою умовою відновлення закупівлі російського газу є узгодження тимчасової позиції щодо спірних пунктів контракту між “Нафтогазом” і “Газпромом” на термін, як мінімум до завершення 1 кварталу 2016, зазначає прес-служба.

Крім того, домовленості повинні бути представлені і закріплені таким чином, що дасть кожній зі сторін впевненість у їх виконанні. “Питання остаточних розрахунків між” Нафтогазом “і” Газпромом “буде вирішено в ході арбітражного розгляду у  контракту на поставку газу в Арбітражному інституті Стокгольма”, – уточнили в компанії.

При цьому в компанії відзначили, що транспортування газу територією України для європейських клієнтів “Газпрому” триватиме в повному обсязі, згідно контрактним умовам “.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh