Україна – самодостатня держава, тому громада сама визначатиме шлях розвитку

На Майдані ми боремося не просто за особисті справи. Ми тут, бо настав час, коли треба зробити усе для того, аби завтра Україна була такою, якою ми її хочемо бачити, такою, за яку клали голови сотні тисяч наших батьків, дідів. Нам потрібна така Україна, щоби тут можна вільно жити, творити, забезпечувати родини і мати перспективу для дітей – нормальне людське життя.

Про це 14 грудня 2013 року, виступаючи на Майдані у Києві, заявив Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів наголосив, що влада має зважати на думку українців, адекватно реагувати на вимоги та виконувати їх. Цього немає, а у відповідь – тільки ганебні дії, тому така влада має йти в небуття.

“Ми утримуємо цю владу, усіх чиновників податками й тому хочемо мати таку державу, якою пишалися би українці, бо це наша земля. У ці дні відроджується наша гідність, тому нині маємо Революцію Гідности. Бо саме через нашу гідність ми сюди вийшли. Нам рік “розповідали”, що ми йдемо в Европу, але, звичайно, Угода про асоціяціяю – це не манна небесна. Ми бачили приклад Прибалтійських країн, приклад Польщі, Угорщини, Чехії після того, як вони приєднувалися до европейських структур. Звісно, у них не було відразу усе добре, були певні економічні проблеми. Та ми бачимо ці країни зараз – їхній розвиток незворотній, вони вже не повернуться до Совєцького Союзу. Зараз вони розвиваються, як нормальні, цивілізовані країни Европи, в яких, що найважливіше, існують правила, прозорість, де кожен знає свої обов’язки і права, кожен знає, що він має робити для держави і навпаки. І якщо хтось когось скривдить – є суд, який діє чітко за законом. Тому наші діти вийшли на Майдан, а ми вийшли за ними, бо нам було не зрозуміло, чому влада змінила шлях руху. Влада пояснювала такі дії тим, що в нас буде погана економічна ситуація, бо ми відірвемося від Москви. Насправді Янукович не підписав Угоди не через кризу, а через домовленості з Путіном, а які саме – ми не знаємо й до тепер. Тому саме це і було причиною, і саме тому люди вийшли на протест – була політична причина. Економічна ж криза у нас вже є давно і те, про що блеє Азаров, – маячня.

Україна – самодостатня держава, і ми самі маємо визначати свої шляхи розвитку, яких є всього два: або учорашнє минуле, про яке кожен знає і багато хто пережив, з иншого боку – маємо шанс відірватися від Москви, бо ми – европейська нація, і зараз ми просто повертаємося у велику родину европейських народів.

Наша боротьба, яка триває вже майже місяць, обов’язково матиме позитивні наслідки. Ми вже стали иншими, змінилася наша свідомість, ми по-иншому дивимося на світ – через призму українськости. Ми маємо відчувати себе господарями на своїй землі, і ця гідність до нас повернулася, зникло розчарування. Нам Бог дав ще однин шанс, і мусимо його обов’язково використати”, – підкреслив Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів також наголосив, що влада так званим “антиМайданом” на Европейській площі вирішила побрязкати м’язами, але там перебувають примусом звезені українці, яких треба переагітовувати, закликати переходити на сторону Революції Гідности.

Очільник ВО “Свобода” також повідомив, що з’явилася інформація, що в Криму всякі “р”Що цікаво, постійно речники наших опонентів по всіх контрольованих владою каналах закидають опозиції, що мовляв суд заборонив до Нового Року проводити в центрі Києва масові акції. А для них рішень суду хіба не існує? Це означає тільки одне – не став комусь підніжку, бо сам від неї впадеш. Це відбувається так, бо ми тут щирі, ми прийшли сюди з добром, з бажанням добра для України. Тому ми і перемагаємо. Але люди, які зараз там стоять, – їх туди зігнали, так само, як і тих українців, які стояли в Маріїнському парку. За цей час я з багатьма з них познайомився, вони звідти втікали до нас, аби погрітися, поспілкуватися з людьми – побачити, як все тут насправді. Десятки людей із великої України, які приходили до нас, побачили, що ми стоїмо за правду. Вони вже иншими роз’їхалися по домівках. Тому наше завдання – переагітовувати усіх на свою сторону: працівників лікарень, вчителів – усіх б’юджетників, бо їх сюди зігнали. Нехай ці люди вертаються додому з добрими думками про нас, бо ми всі – від заходу до сходу, півночі до півдня – одна велика Україна”, – заначив Олег Тягнибок.

Очільник “Свободи” таакожрозповів про те, що всілякі “русскіє єдніства” та “русскіє блоки” готують і організовують бойовиків, аби чинити на Майдані провокації.

“Ба більше, наші активісти із Криму, Севастополя інформують, що зараз Російський Флот, саме у ці дні, вирішив провести військові навчання, які передбачають захоплення адміністративних будівель. Можливо, вони тренуються, щоби за нагоди захопити українські адміністративні будівлі? Бачимо, що це свідоме бажання відділити Крим, розколоти Україну і приєднати її частину до Росії. Знову розпочинаються розмови про так звану “Данєцка-Кріварожзкую рєспубліку”, про сєвєроданєцки…

Та ми цього не допустимо, бо Україна – єдина, і московсько-кремлівські плани щодо розколу України ми зруйнуємо під корінь”, – заявив Олег Тягнибок.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh