Політика

Україна, рухаючись з черепашачою швидкістю по шляху реформ, допомагає Путіну

На мою думку, Україна рухається по шляху реформ з реально черепашачою швидкістю. Така швидкість неприпустима, з точки зору фінансового та економічного становища країни.


Путіну треба одного, за всяку ціну: економічний, фінансовий, а значить і політичний хаос в Україні. Це є його головним “супом дня”. Україна, рухаючись з черепашачою швидкістю, допомагає Путіну в приготуванні його страви.

Чи відбудеться в Україні удаваний неминучим дефолт?

На мою думку, ЄС, США, МВФ, Світовий Банк та інші уряди і міжнародні фінансові організації повинні зрозуміти, що Путін тримає всіх в заручниках, і буде і далі експлуатувати це слабка ланка: черепашача швидкість України. У нього треба вибити цей козир з рук і визначитися з тим, що повинно бути раніше: гроші чи стільці. На мою думку, саме тут – гроші. В Україні не можна допустити дефолту, потрібно спочатку терміново зробити стійким фінансове становище, а потім вже розбиратися з черепашачими швидкостями.
І поставитися до цих витрат, як до витрат на оборону. Як до витрат, стримуючим неогітлера за сучасною демаркаційної лінії – Україна. Україна стала цією лінією не по своїй волі, але з волі України і всього світового співтовариства ця лінія повинна утримуватися всяку ціну.

Slava Rabinovich

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fourteen + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.