Україна, рухаючись з черепашачою швидкістю по шляху реформ, допомагає Путіну

На мою думку, Україна рухається по шляху реформ з реально черепашачою швидкістю. Така швидкість неприпустима, з точки зору фінансового та економічного становища країни.


Путіну треба одного, за всяку ціну: економічний, фінансовий, а значить і політичний хаос в Україні. Це є його головним “супом дня”. Україна, рухаючись з черепашачою швидкістю, допомагає Путіну в приготуванні його страви.

Чи відбудеться в Україні удаваний неминучим дефолт?

На мою думку, ЄС, США, МВФ, Світовий Банк та інші уряди і міжнародні фінансові організації повинні зрозуміти, що Путін тримає всіх в заручниках, і буде і далі експлуатувати це слабка ланка: черепашача швидкість України. У нього треба вибити цей козир з рук і визначитися з тим, що повинно бути раніше: гроші чи стільці. На мою думку, саме тут – гроші. В Україні не можна допустити дефолту, потрібно спочатку терміново зробити стійким фінансове становище, а потім вже розбиратися з черепашачими швидкостями.
І поставитися до цих витрат, як до витрат на оборону. Як до витрат, стримуючим неогітлера за сучасною демаркаційної лінії – Україна. Україна стала цією лінією не по своїй волі, але з волі України і всього світового співтовариства ця лінія повинна утримуватися всяку ціну.

Slava Rabinovich

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh