Україна позичить у Росії $750 мільйонів – ЗМІ

Міністерство фінансів залучить позику на $750 млн у російської сторони.

Під час засідання уряду міністр фінансів Юрій Колобов “з голосу” вніс пропозицію знизити обумовлений раніше урядом розмір комісії за залучення позики – з 3,02% до 0,5%, пише “Forbes Україна”.

За словами Колобова, такого значного зниження комісійних вдалося досягти завдяки “вкрай важким переговорам з російськими партнерами”. Замість $22,65 млн за обслуговування позики Мінфін заплатить лише $3,75 млн. Кабінет міністрів пропозицію підтримав.

Отже, кредит на $750 млн Україні буде наданий російською стороною.

“Якби мова йшла про залучення коштів через євробонди, в їх розміщенні брали б участь чотири лід-менеджери Мінфіну – Credit Suisse, Morgan Stanley, ВТБ і Сбербанк Росії”, – пояснив інвестбанкір на умовах анонімності.

Він зазначив, що переговори Мінфіну виключно з російськими банками свідчать про те, що йдеться не про євробонди, а про прямий кредит.

“Причому російські інвестбанки не виступатимуть посередниками для залучення позики іншої держави. Вони самі надають фінансування”, – уточнив співрозмовник, і додав: кредит нададуть два російські банки, один з яких – Сбербанк Росії.

Цю інформацію підтвердив і обізнаний високопоставлений банкір. Представник Мінфіну, знайомий з ходом переговорів, не підтвердив, але і не спростував тезу про те, що кредит буде залучено у російських банків.

Gazeta.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh