Авторські статті

Україна потребує проведення всеохопної люстрації влади!

“Первинною потребою для наведення ладу на теренах Української держави є проведення всеохопної люстрації всіх гілок влади. Особливу увагу потрібно звернути на діяльність правоохоронних органів та судів, адже саме ці структури скомпроментували себе як антиукраїнські”. Про це 5 травня 2014 року заявив народний депутат свободівець Олег Осуховський.

“Протягом останніх п’яти років суддями різних рівнів призначалися особи наближені до “сім’ї” Януковича для того, щоб обслуговувати їхні потреби та ухвалювати рішення, що суперечать законам України, а инколи і здоровому глузду. Окрім того, судова система проявила себе як антиукраїнська під час революційних подій на Майдані минулої зими, коли ухвалювалися безпрецедентні та безпідставні рішення про обмеження волі для учасників протестних акцій.

Що ж до ситуації у правоохоронних органах та силових структурах, то яскравим прикладом їхньої “роботи” є ситуація на Сході та Півдні України, коли замість того, щоб захищати мирне населення від нападів російських терористів, міліціянти Донецької, Луганської та Одеської областей демонструють бездіяльність, або, як у випадку в Одесі, ще гірше – прикривають озброєних окупантів та вчергове виступають проти українського народу.

Тому за всіма цими злочинними фактами я звернувся до виконувача обов’язків Генерального прокурора України Олега Махніцького із вимогою дати правову оцінку цим фактам, ініціювати проведення відповідних розслідувань та притягнути винних осіб до кримінальної відповідальности.

Саме для відсторонення від влади осіб, котрі мали відношення до КГБ, співпрацюють із спецслужбами инших країн, зокрема Російської Федерації та провадять антиукраїнську і антиконституційну діяльність, фракцією Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Верховній Раді України, зокрема Олегом Тягнибоком, Юрієм Сиротюком, Анатолієм Вітівом, Леонтієм Мартинюком та мною був розроблений законопроєкт № 4570 “Про проведення люстрації в Україні”. Про ефективність цього законопроєкту може свідчити хоча б той факт, що його бояться навіть вносити на розгляд Верховної Ради України, оскільки, у разі ухвалення, під його дію підпадатиме більшість можновладців нашої держави.

Також Україні необхідне створення Антрикорупційного б’юра – незалежного правоохоронного органу, який буде боротися із проявами корупції у всіх органах та інституціях влади та суспільства. Створення цього б’юра було штучно зупинено попередньою владою, саме через страх перед його дієвістю та ефективністю”, – зазначив народний депутат України фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Осуховський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.