Україна потребує докорінного очищення влади

На виконання Програми Всеукраїнського об’єднання “Свобода” та зважаючи на волю Українського народу щодо необхідності проведення докорінного очищення державної влади (люстрації) я разом із народними депутатами-свободівцями Олегом Осуховським, Юрієм Сиротюком та Леонтієм Мартинюком подав на розгляд парламенту проект Закону “Про проведення люстрації в Україні”. Із текстом проекту Закону “Про проведення люстрації в Україні” ви можете ознайомитися на офіційному сайті Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

Основна мета зареєстрованого документа – зробити антикомуністичну люстрацію, люстрацію проти агентів чужоземних спецслужб, антикорупційну люстрацію і люстрацію людей, які заплямували себе знищенням народовладдя.

Переконаний, що цей законопроект є зараз одним із найнагальніших. Адже у владі досі перебувають ті, хто роками нищив українську державу й українську націю. Досі п’ята колона керує суспільно-політичним процесом в Україні, водночас роблячи все для того, аби розділити її територію, знищити її незалежність.

Пропоную всім долучитися до обговорення цієї законодавчої ініціативи. Ми разом маємо зробити так, аби більше ніколи у владі не було тих, хто посягав на незалежність української держави та життя українського народу, хто множив корупцію та розграбовував державу, обкрадав людей.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh