Авторські статті

Україна потребує докорінного очищення влади

На виконання Програми Всеукраїнського об’єднання “Свобода” та зважаючи на волю Українського народу щодо необхідності проведення докорінного очищення державної влади (люстрації) я разом із народними депутатами-свободівцями Олегом Осуховським, Юрієм Сиротюком та Леонтієм Мартинюком подав на розгляд парламенту проект Закону “Про проведення люстрації в Україні”. Із текстом проекту Закону “Про проведення люстрації в Україні” ви можете ознайомитися на офіційному сайті Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

Основна мета зареєстрованого документа – зробити антикомуністичну люстрацію, люстрацію проти агентів чужоземних спецслужб, антикорупційну люстрацію і люстрацію людей, які заплямували себе знищенням народовладдя.

Переконаний, що цей законопроект є зараз одним із найнагальніших. Адже у владі досі перебувають ті, хто роками нищив українську державу й українську націю. Досі п’ята колона керує суспільно-політичним процесом в Україні, водночас роблячи все для того, аби розділити її територію, знищити її незалежність.

Пропоную всім долучитися до обговорення цієї законодавчої ініціативи. Ми разом маємо зробити так, аби більше ніколи у владі не було тих, хто посягав на незалежність української держави та життя українського народу, хто множив корупцію та розграбовував державу, обкрадав людей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.