Спорт

Україна побореться за право провести чемпіонат Європи з гандболу

Федерація гандболу України подала заявку на проведення чемпіонату Європи 2018 року.

Чому б нам не скористатися позитивним досвідом проведення футбольного Євро-2012?

Президент Федерації гандболу України Віталій Третьяков сподівається, що слідом за футбольним і баскетбольним Євро Україна одержить право провести і гандбольний чемпіонат континенту, інформує tyzhden.ua.

«Чому б нам не скористатися позитивним досвідом проведення футбольного Євро-2012? До того ж, у 2015 році в Україні відбудеться чемпіонат Європи з баскетболу. Завдяки цьому у нас з’явиться багато сучасних спортивних арен. Ми вже зараз активно спілкуємося з організаторами баскетбольного Євро, щоб при будівництві нових спортивних споруд були враховані і наші гандбольні інтереси», – сказав Третьяков.

Він вказав, що президент Європейської гандбольної федерації Жан Бріо відвідав Україну в листопаді 2012 року під час проведення ювілейного Кубку Турчина.

«Керівник Європейської федерації гандболу дуже позитивно поставився до нашої заявки. До того ж, перемога в тендері на проведення Євро-2018 з гандболу стане ще одним серйозним кроком України на шляху популяризації цього виду спорту», – вважає Третьяков.

Як відомо, у 2012 році фінальну частину чемпіонату Європи з гандболу серед жіночих збірних приймала Сербія. У 2014 році чемпіонат відбудеться в двох країнах – Хорватії та Угорщині, а в 2016 році – у Швеції.

ЗІК

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.