Україна можливо розмістить на своїй території ПРО НАТО

Як заявив Олександр Турчинов: Україна відновлює ракетний щит, а також не виключає переговорів з розміщення на своїй території ПРО НАТО.

Секретар РНБО Олександр Турчинов, любить грати на нервах потенційних ворогів України. Причому, слід зазначити, що подібного роду ігри є нічим іншим як психологічним впливом.

Про відновлення ракетного щита було написано раніше, припускаючи навіть, які системи будуть поставлені на озброєння, але от ПРО НАТО – це зовсім інша розмова.

Навіть сама ймовірність розміщення даних систем вводить Кремль в шок.  Одна справа коли в України на бойовому чергуванні будуть стояти “Коршуни”, а зовсім інша – глобальне ПРО десь під Вінницею.

З урахуванням того, що високодуховні РВСН за минулий рік повністю позбулися геостаціонарних супутників систем виявлення стартів балістичних ракет, нервозність Кремля зрозуміла. З одного боку, супутники не мали вирішального значення в боєздатності РВСН, а з іншого, на тлі зниження потенціалу російської ракетної могутності, ПРО НАТО може розростися в зовсім несподіваному напрямі, підсумовує блогер Злий Одессит.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh