Авторські статті

Україна можливо розмістить на своїй території ПРО НАТО

Як заявив Олександр Турчинов: Україна відновлює ракетний щит, а також не виключає переговорів з розміщення на своїй території ПРО НАТО.

Секретар РНБО Олександр Турчинов, любить грати на нервах потенційних ворогів України. Причому, слід зазначити, що подібного роду ігри є нічим іншим як психологічним впливом.

Про відновлення ракетного щита було написано раніше, припускаючи навіть, які системи будуть поставлені на озброєння, але от ПРО НАТО – це зовсім інша розмова.

Навіть сама ймовірність розміщення даних систем вводить Кремль в шок.  Одна справа коли в України на бойовому чергуванні будуть стояти “Коршуни”, а зовсім інша – глобальне ПРО десь під Вінницею.

З урахуванням того, що високодуховні РВСН за минулий рік повністю позбулися геостаціонарних супутників систем виявлення стартів балістичних ракет, нервозність Кремля зрозуміла. З одного боку, супутники не мали вирішального значення в боєздатності РВСН, а з іншого, на тлі зниження потенціалу російської ракетної могутності, ПРО НАТО може розростися в зовсім несподіваному напрямі, підсумовує блогер Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України