Новини

“Україна має талант. Діти” розкривае нові таланти країни

Розважальне шоу транслює український телеканал СТБ. Має воно назву «Україна має талант. Діти». Перший випуск цієї телепередачі вийшов навесні 2016 року. І ось уже другий рік поспіль серйозне та поважне журі їздить містами України та відбирає найкращих дітей, які мають різні таланти.

Журі шоу

Журі в 1 сезоні – Ігор Кондратюк, продюсер, Слава Фролова та Ектор Хіменес Браво, кулінар та телеведучий МастерШеф. В другому сезону замість Ектора в журі з’явився співак Дзідзьо. Це була дуже вдала заміна. Діти його дуже люблять, вони знають майже всі його пісні і цікавляться творчістю. Він дуже відкритий і добрий, а діти це відчувають. Взагалі склад журі доповняє один одного. Строгий, але справедливий Ігор Васильович, мягка і чуйна Слава та добрий Дзідзьо дуже вдало справляються з поставленою метою, відкривають нові таланти та запалюють все нові, зовсім юні зірки на схилі українського шоу бізнесу.

Ведучі шоу

В першому сезоні передачу вели Дмитро Танкович та Костянтин Тольміченко. В другому сезоні Костянтина замінила Еліна Антонова, учасниця «Танцюють всі».

Правила шоу

Відвідати кастинги може кожний охочий, віком до 16 років. Кожен може показати та поділиться своїми уміннями на всю країну. Організатори конкурсу проводять кастинги в великих містах країни, відбирають кращих для телевізійних кастингів, серед яких уповноважене журі обирає 60 найкращих. Вони проходять далі і в фіналі вся країни, методом смс голосування, обирає найкращого.

Сюди приходять співаки, танцюристи, повітряні акробати, фокусники, музиканти, дресерувальники тварин, діти які гарно читають вірші. Також, тут можна зустріти юних геніїв, які добре знають точні науки, такі як математика та фізика. За всю історію шоу талантів було дуже багато, українська земля вражає своїми талановитими дітьми, та надає великих перспектив на майбутнє шоу бізнесу.

Переможці шоу “Україна має талант. Діти”

До фіналу першого сезону увійшли:

  • Анна Ваховська
  • Софія Олійник
  • Катерина Суднікова
  • Валерія Дідик
  • Арина Шугалевич
  • Оскар і Данило Страхові
  • Колектив «Меланж-арт»
  • Марія Шевченко
  • Діана Кук
  • Юлія Омельяновська

Перемогла дворічна Арина Шугалевич, яка вразила всю країну своїм талантом. У свої 2 рочки ця дівчинка знає прапори всіх країн світу, їх столиці та державні пам*ятки. Вона без помилково називає і показує їх на карті. Це просто неможливо, це супер розумна дівчинка. Вона забрала приз в 500 000 гривень, а також підкорила серце кожного глядача.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України