Війна РФ проти України

Українців призовуть до лав ЗСУ

На службу закличуть далеко не всіх українців

В Україні незабаром розпочнеться призов до армії. Але побоюватися треба не всім. Оприлюднено список, кого з українців не візьмуть до армії.

Призовна кампанія в Україні пройде у квітні та у жовтні-2022.

В Україні не підлягатимуть заклику та надається відтермінування для здобуття освіти на весь період навчання громадянам призовного віку, які навчаються в установах загальної середньої освіти ІІІ ступеня та професійної (професійно-технічної) освіти з денною формою навчання; в установах професійної освіти з денною формою навчання , серед іншого при отриманні початкового рівня (короткого циклу) та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за програмами ступінчастої системи освіти; в закладах професійної/або вищої освіти з денною формою навчання, серед іншого при здобутті наступного ступеня освіти; у закладах середньої чи вищої духовної освіти з денною формою навчання; в інтернатурі, аспірантурі чи докторантурі з відривом чи без відриву від виробництва.

Також відтермінування від призову на строкову військову службу надається українцям за сімейними обставинами, для продовження професійної діяльності та стану здоров’я. Найчастіше українці не потрапляють до армії за станом здоров’я, коли не можуть пройти медичну комісію.

Терміновики будуть залучені до забезпечення баз, складів та арсеналів; забезпечення життєдіяльності військових частин у пунктах постійної дислокації (крім Донецької та Луганської областей).

Нагадаємо, на термінову службу громадян країни будуть закликати з квітня до червня та з жовтня по грудень. У цей же час звільнені в запас будуть військові, у яких минув термін служби.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України