Право

Українців попереджають про фальшиві гроші

Українці самі можуть визначити справжність купюр

В Україні знову з’явилися фальшиві гроші. Українці самі можуть визначити справжність купюр у своєму гаманці. В Україні стали підробляти купюру 200 грн.

Раніше шахраї підробляли 100 грн. Але це не вигідно, тому перейшли на більш більший номінал.

У Національному банку України рекомендують перевірити банкноти.

Можна перевірити на дотик. Банкнотний папір тактильно відрізняється від звичайної, а також має іншу рельєфність зображення з лицьового боку.

Також потрібно подивитися на банкноту на світло. Перевірте водяні знаки, мікротекст-стрічки (наприклад для 200 гривень на захисній стрічці повинні бути видні напис “200 грн”, малий Державний Герб і підкреслене позначення номіналу “200”) і наскрізні захисні елементи.

Ці легкі маніпуляції, які може зробити кожен, допоможуть відрізнити справжні гроші від фальшивки. Фальшиві гроші легко отримати, коли береш здачу. Українцям варто вніательнее ставитися до купюри 200 грн та й усім іншим грошей.

Нагадаємо, стало відомо, скільки українці тепер зможуть переводити коштів на карту без фінансового моніторингу. Верховна Рада прийняла за основу і в цілому відповідний законопроект. Так, без фінансового моніторингу українцям можна буде здійснювати грошові перекази на суму не більше 5000 гривень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України