Авторські статті

Українців попереджають про аномальну погоду

Синоптики попереджають українців про аномальну погоду

Весна-2022 здивує українців. Синоптики попереджають про аномальну весну цього року. До чого потрібно бути готовим та які сюрпризи приготувала погода.

Синоптики попереджають, що цього року календарна весна може розпочатись із морозів. Також березень може бути сніжним. Синоптики попереджають, що на початку весни температура може досягати мінус десяти градусів.

Тож зимові холоди не скоро покинуть Україну. Але поступово температура підніматиметься на кілька градусів. З кожним днем ​​буде трохи тепліше.

І вже у квітні температура сягатиме плюс десять градусів. А вже до кінця весни українці зможуть спостерігатися всі показники цього літа: стовпчики термометрів сягатимуть +28 градусів.

Як повідомлялося раніше, у січні найнижча температура повітря охопить східні та північні області. Наприклад, у Харківській та Сумській прогнозують +4…+6. Вночі ці регіони підморозять – синоптики попереджають про -3.

Зазначимо, синоптики прогнозують, що середньомісячна температура буде в межах від 1 до 5°C морозу, у Криму буде дещо тепліше – там температура повітря становитиме від 0 до 1° тепла – це теж близько до нормальних показників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України