Техно

Українців попередили, що їхні телефони можуть зламати як це не допустити

Під час війни в Україні відбуваються атаки не лише на інфраструктуру, житлові будинки та мирних громадян, а й на сайти новин, а також смартфони користувачів. Ворог та шахраї використовують усі можливі способи, щоб нашкодити українцям. Так, жителів нашої країни просять бути особливо уважними і в жодному разі не переходити за будь-якими сумнівними посиланнями, які надходять на телефон, тому що є ризик того, що телефон зламають.

Так, українці почали отримувати повідомлення на телефон із текстом: «Vam narahovano Groshovadopomoga PB24 6500. Zarahuvatu…» та посилання. Не переходьте по ньому, оскільки це може призвести до поломки телефону.

Якщо ви замовляли отримання одноразової допомоги у розмірі 6500 грн через «Дію», то чекайте на повідомлення про нарахування грошей у додатку того банку, клієнтом якого ви є. Повідомлення про нарахування грошей не містить жодних посилань, а лише текстову інформацію. Якщо ви отримали на телефон сумнівне посилання, зателефонуйте на гарячу лінію тієї установи, від якої ви отримали повідомлення, та перевірте його справжність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України