Автоновини

Українців попередили про обмеження руху авто: де будуть проблеми

Цього тижня рух між столицею України та Черніговом для автомобілів відбуватиметься за одним маршрутом, інформує “Суспільне Чернігів” у Телеграм.

Зазначається, що у Службі автомобільних доріг області у зв’язку з технічною необхідністю з 5 по 7 серпня рух усіх видів автомобільного транспорту (легкового та вантажного) між Черніговом та Києвом здійснюватиметься дорогою Київ – Вишгород – Десна – Чернігів (виїзд через село Павлівка).

Водіїв просять зважати на цю інформацію при плануванні поїздок.

Раніше повідомлялося, що якщо водій відмовився пред’явити страховий поліс, інспектор поліції має самостійно перевірити його наявність в електронній системі. Якщо правоохоронець цього не зробив, але оштрафував водія, такий штраф незаконений.

Також варто нагадати, що згідно з Правилами дорожнього руху, телефонна розмова під час їзди за кермом автомобіля дуже сильно знижує реакцію водія, відволікає його від дорожньої обстановки, що істотно підвищує ризик створення аварійної ситуації і може спровокувати дорожньо-транспортну пригоду. За невиконання цієї вимоги, правилами передбачено штраф.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України