Культура

Українці в Польщі зможуть читати улюблені книги рідною мовою

Перша книга улюбленої українськими читачами серії пригод “Фелікс, Нет і Ніка” вийшла у Польщі українською. Серію польського фантаста Рафала Косіка в Україні видає харківське видавництво «АССА»

Книги серії розповідають про пригоди варшавських підлітків Фелікса, Нета і Ніки. Вони мають незвичні уміння і весь час потрапляють в різні складні та детективні ситуації, з яких знаходять вихід. Це весела та натхненна серія книг про підлітків, але не лише для підлітків.

У цей складний воєнний час видавництво “Powergraph”, засновниками якого є Рафал Косік та Кася Сенкевич-Косік, вирішило підтримати своїх українських колег та українців, які вимушені були переїхати до Польщі. Видавництво “Powergraph” ініціювало друк і вже видало першу книгу серії “Фелікс, Нет і Ніка” – “Фелікс, Нет і Ніка та банда «Невидимих»” – в Польщі українською. Друком вийшло 5 000 примірників. Кожен охочий міг заповнити форму і безкоштовно отримати книгу. За лічені дні весь тираж був розданий. Тепер і далеко від дому українці зможуть із задоволенням читати книги рідною мовою. Адже книга розрадить навіть у найскрутнішу годину.

прес-служба видавництва “АССА”, 0938271974

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.