Економіка

Українці назвали найбільш наболілі проблеми країни

Основними проблемами в Україні люди називають низькі зарплати та пенсії

Українці назвали найгостріші проблеми країни. Так, основною проблемою в Україні, порівняно з іншими, люди називають низькі зарплати, пенсії (38%).

Ця тенденція не змінюється вже кілька місяців. Про це свідчать опубліковані 5 листопада результати опитування, проведеного Українським інститутом майбутнього спільно із соціологічною компанією New Image Marketing Group.

На другому місці: війна на Донбасі (32%), корупція (32%) та високі комунальні тарифи (31%). Крім того, до умовного другого місця у жовтні додалася проблема пандемії коронавірусу (30%), яку ще місяць раніше серед основних проблем згадували значно рідше (19%).

Розподіл відповідей на інші проблеми залишається майже ідентичним результатам початку року та наступних місяців.

 Украинцы назвали самые наболевшие проблемы страны

 Украинцы назвали самые наболевшие проблемы страны

Українці насилу виживають – не всім вистачає коштів для повноцінного здорового харчування та нормальної організації побуту. У Донецькій області зафіксовано найвищий рівень заборгованості заробітної плати перед співробітниками.

Мешканці України завжди з тривогою чекають на нові платіжки за комунальні послуги, бо для багатьох сімей оплата за них сильно б’є по кишені. Особливо загострюється ситуація в період пандемії, різних обмежень та труднощів, коли у людей виникають проблеми із заробітком.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України