Війна РФ проти України

Українці можуть заправити машини на АЗС безкоштовно: інструкція

Українці зможуть безкоштовно заправити свої машини на АЗС WOG на гуманітарній платформі “єДопомога”. Для цього необхідно залишити заявку та скористатися відповідною підпискою благодійника, передає РБК-Україна.

Зазначається, що у прес-службі АЗК WOG пояснюють, що механізм працює наступним чином: на платформі “ЄДопомога” благодійникам необхідно обрати заявку на допомогу в розділі “Паливо” та сплатити передоплату на суму 200, 500 або 1000 гривень.

Після цього заявник отримає спеціальний цифровий код, який можна використовувати для придбання палива в мережі АЗК WOG.

Як отримати допомогу: інфтрукція для заявника:

1. Зареєструйтесь на платформі за посиланням https://social.edopomoga.gov.ua/ua/

2. Залишіть заявку на допомогу

Коли благодійник вибере заявку та здійснить оплату, ви отримаєте код в електронному кабінеті на платформі та/або смс-повідомлення на номер мобільного телефону. Щоб скористатися допомогою, під час купівлі палива на касі потрібно надати цифри коду із СМС або показати підписку “єДопомога” зі штрих-кодом для сканування.

Інструкція як зробити передоплату: інструкція для благодійника:

Перейдіть на платформу за посиланням https://social.edopomoga.gov.ua/ua/

Виберіть заявку, яку хочете закрити, та зручний номінал для оплати: 200, 500 чи 1000 гривень.

Сплатіть вибрану суму. Після оплати заявник отримає смс-повідомлення та зможе скористатися передоплатою на пальне протягом 30 календарних днів.

Передплата на паливо є разовою та дійсна протягом 30 днів з дати оплати та може використовуватися тільки для покупок у мережі АЗК WOG.

Прив’язки до певного виду палива немає.

Якщо передоплата не використана протягом цього часу, “єДопомога” інформує благодійника, що вона прострочена та згенерована заново, та повідомляє про необхідність направити його новому заявнику, який потребує допомоги.

Скористатися такою передоплатою можна на будь-якому АЗК WOG, крім тих, де воно відсутнє або відпускається тільки для заправки спецтранспорту або за безготівковим розрахунком, а перевірити наявність палива завжди можна на сайті компанії в розділі “Карта”, а також у відповідному розділі у програмі PRIDE.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.