Українці масово покидають державу

В неділю подорожував до Польщі. Катастрофа! Національна біда! Яка кількість людей залишає Україну!

Потяг Київ-Перемишль – заселенність 100%, потяг Одеса- Перемишль, потяги з інших міст. Автомобільні переходи – сотні машини. По трасі – з десяток українських автобусів, – пише Костянтин Єфименко

Неділя, родинний день, час коли можна провести час в колі друзів – тисячі українців лишають країну. Митний контроль відбувається за 30 секунд. Жодної валізи ніхто не відчинив. В моєму вагоні люди зі всієї України – Київ, Херсон, Миколаїв, Харків, Дніпро, Львів….Хто вчитися, хто працювати. Найближчі мої сусіди вчаться та працюють в Польщі. Мчать з України свідомо. З домом пов’язують лише батьки, яких бачить раз на пів-року. Катастрофа!

На нашому заводі в Чехії працює 135 чоловік, 9 людей в цеху – українці! Їх поважає весь завод, серед керівників дільниць за них боротьба. Виховані, професійні, працьовиті. Отримують не набагато більше! Живуть в скромних умовах. Основна мотивація – дати нормальне майбутнє для своїх дітей.

В Чехії офіційно працює 420 тисяч українців. Кожного дня до тих хто облаштувався приїздять їх рідні, друзі, знайомі. Чехи будують гуртожитки прямо на територіях заводів…Жах!

Можливо справа не в перейменуванні вулиць?!? Можливо справа не в лозунгах?!? Можливо справа не в хіп-хоп висловлюваннях (завтра все буде, все закінчимо, всих переможемо)?!?

Молодь лишає країну бо не бачить перспектив (розмовляв з десятком людей в вагоні, всі як один – не бачать перспектив в своїй країні).

Потрібно дати можливість робити бізнес! Дати молоді стартовий капітал,  дешеві кредити, підтримку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh