ЄС|NATO

Українські переселенці за кордоном отримають безкоштовну послугу: на яку допомогу можна розраховувати

Українці, які виїхали від війни у Німеччині можуть скористатися послугою, яку для вимушених переселенців зробили безкоштовною. Втікачі з України отримали можливість безкоштовно відвідувати музеї у Берліні та інших містах країни.

Майже 70 музеїв тепер прийматимуть українців безкоштовно.

При цьому у багатьох музейних закладах створено екскурсійні та освітні програми спеціально для українців.

 Украинские переселенцы за границей получат бесплатную услугу: на какую помощь можно рассчитывать

Для того, щоб потрапити до музею без квитка, українським біженцям у Німеччині потрібно показати якийсь документ, що засвідчує їхнє громадянство. Це може бути і український паспорт, і будь-який інший документ, що засвідчує особу. Це може бути студентський квиток українського вишу чи водійські права.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”4″ order=”desc”]

Берлінські музеї, а також музеї в інших містах взагалі відкриті для безкоштовного відвідування першої неділі кожного місяця. Тепер їх буде відкрито і для українців.

При цьому в багатьох музеях спеціально для українських біженців організували безкоштовні освітні програми, щоб вони могли більше дізнатися про історію Німеччини, а також експонати, які там знаходяться. Також до послуг українців екскурсії українською та російською мовами, а також безкоштовні навчальні семінари. Все це допоможе українцям швидше адаптуватись до життя в іншій країні. військових аналітиків, війська РФ спробують захопити Північ і Бахмут Донецької області в Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України