Здоров'я

Українські медики проходитимуть практику у передових дитячих онкологічних лікарнях світу

Українські медики проходитимуть навчання та обмінюватимуться досвідом із фахівцями у найкращих онкологічних лікарнях для дітей, зокрема у Європі, США та Канаді.

Про це та багато іншого говорили на стратегічній зустрічі у Польщі, яка пройшла за участі представників Міністерства охорони здоров’я України, лідерів у сфері дитячої онкології та гематології України та учасників проєкту SAFER Ukraine, які зібрали національних координаторів з 18 країн Європи та Північної Америки, а також керівництво Європейського товариства дитячої онкології (SIOP Europe), St. Jude Children’s Research Hospital та Польського товариства дитячої онкології та гематології.

У ході зустрічі міжнародні фахівці визначили, що підтримка лікування та діагностики постраждалих українців внаслідок військової агресії рф має пріоритетне значення.

Особливу увагу було приділено питанню лікування та евакуації маленьких онкопацієнтів із зон бойових дій та їх підтримка й подальша медична реабілітація попри війну.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”3″ tax_term=”35″ order=”desc”]

Крім того, українські молоді фахівці зможуть проходити навчання та обмінюватися досвідом зі спеціалістами з передових дитячих онкологічних лікарень Європи та світу.

Відомо, що гуманітарна ініціатива SAFER Ukraine була започаткована після російського вторгнення в Україну, щоб забезпечити безпечний виїзд дітей, хворих на рак, та їхніх сімей з України. Завдяки чому понад 1200 маленьких пацієнтів та їх сімей вдалося евакуювати до 18 країн світу. Більшість з них перебувають у Польщі та проходять лікування.

Процес включає визначення транспортної логістики та виявлення пацієнтів високого ризику, стан яких погіршується.

Міністерство охорони здоров’я України висловлює вдячність міжнародним колегам та партнерам за таку активну підтримку наших медиків та допомогу українським пацієнтам попри війну. 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України