Економіка

Українська промислова компанія “Інтерпайп” подолала негативні наслідки ембарго РФ на імпорт української залізничної продукції

Українська промислова компанія “Інтерпайп” подолала негативні наслідки ембарго РФ на імпорт української залізничної продукції, про це заявив генеральний директор компанії Фаді Храйбе, слова якого наводяться в фінансовому пресрелізі.

Передає ЦТС.

“Нам вдалося подолати негативні наслідки ембарго РФ на імпорт української залізничної продукції, перенаправивши обсяги продажів в інші регіони: США, СНД, Європи та Індію”, – сказав він.

За словами Храйбе, в II півріччі “Інтерпайп” планує зберегти місячні продажі залізничної продукції на рівні 15 тис. тонн, досягнутому у II кварталі цього року.

“Інтерпайп” подолав негативні наслідки ембарго РФ на імпорт української залізничної продукції

Крім того, генеральний директор компанії зазначив, що “Інтерпайп” продовжує інвестувати в розширення своїх потужностей.

“У I півріччі 2021 роки ми вклали понад 13 млн доларів в будівництво нового термовідділу на заводі “Інтерпайп Ніко Тьюб”, а також просунулися в реалізації проєкту з будівництва нового цеху по збірці колісних пар для ринків ЄС і США на заводі “Інтерпайп НТЗ”, – підкреслив він.

В цілому, згідно з інформацією компанії, за 6 місяців поточного року “Інтерпайп” збільшив обсяг капітальних інвестицій на 66%, вклавши 31 млн доларів. CAPEX в нові проєкти потроївся в річному численні й склав 21 млн доларів.

Зазначимо, що деякі залізничні оператори РФ хотіли запропонувати російському уряду тимчасово зняти заборону на імпорт в Росію залізничних коліс з України, в тому числі виробництва української компанії “Інтерпайп”, оскільки вони відчувають серйозну нестачу цієї продукції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України