Український виробник соків будує третій завод в Польщі та п’ятий в Україні

Один з найбільших в Україні виробників фруктових соків і сокових концентратів група компаній T.B.Fruit розпочала будівництво найбільшого у Європі заводу по переробки фруктів і ягід потужністю 330 тис. тонн в рік в місті Бжостовец (Польща).

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

“У Польщі розпочато будівництво заводу компанії T. B. Fruit, він буде третім заводом в Польщі і найпотужнішим в Європі”, – повідомив директор з виробництва групи Олег Мочалюк.

За словами Мочалюка, завод зможе переробляти 3 тис. тонн яблук на добу.

Офіційно будівництво було розпочато 30 травня. Запланований обсяг інвестицій в проект складає більше 40 млн євро. Відзначається, що вироблена на даному заводі продукція буде орієнтована на експорт в країни ЄС і США.

Паралельно, компанія закінчує будівництво у Львівській області вже п’ятого заводу в Україні – заводу з виробництва пектину.

Обсяг інвестицій в будівництво першої лінії склав 20-22 млн. євро. Яблучні відходи для отримання пектину планується завозити з українських, молдавських і польських підприємств.

Велику частину продукції планується поставляти на експорт, так як обсяг внутрішнього ринку пектину становить 400-500 тонн.

TBFruit об’єднує підприємство “Яблуневий дар” (входять 6 заводів: в Хмельницькій, Харківській, Львівській та Вінницькій областях), заводи TBFruit Dwikozy і TBFruit Annopol (обидва – Польща), компанії “Танк Транс Україна” і Tank Trans Polska, які займаються внутрішніми і міжнародними перевезеннями наливних вантажів автоцистернами, а також садівничий комплекс “Т.Б. Сад” з 700 га садів яблуні, вишні, полуниці та малини.

Також, у 2015 році група компаній T.B.Fruit запустила завод з переробки фруктів і виробництва сокових концентратів в місті Едінци (Молдова).

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh