Економіка

Український виробник соків будує третій завод в Польщі та п’ятий в Україні

Один з найбільших в Україні виробників фруктових соків і сокових концентратів група компаній T.B.Fruit розпочала будівництво найбільшого у Європі заводу по переробки фруктів і ягід потужністю 330 тис. тонн в рік в місті Бжостовец (Польща).

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

“У Польщі розпочато будівництво заводу компанії T. B. Fruit, він буде третім заводом в Польщі і найпотужнішим в Європі”, – повідомив директор з виробництва групи Олег Мочалюк.

За словами Мочалюка, завод зможе переробляти 3 тис. тонн яблук на добу.

Офіційно будівництво було розпочато 30 травня. Запланований обсяг інвестицій в проект складає більше 40 млн євро. Відзначається, що вироблена на даному заводі продукція буде орієнтована на експорт в країни ЄС і США.

Паралельно, компанія закінчує будівництво у Львівській області вже п’ятого заводу в Україні – заводу з виробництва пектину.

Обсяг інвестицій в будівництво першої лінії склав 20-22 млн. євро. Яблучні відходи для отримання пектину планується завозити з українських, молдавських і польських підприємств.

Велику частину продукції планується поставляти на експорт, так як обсяг внутрішнього ринку пектину становить 400-500 тонн.

TBFruit об’єднує підприємство “Яблуневий дар” (входять 6 заводів: в Хмельницькій, Харківській, Львівській та Вінницькій областях), заводи TBFruit Dwikozy і TBFruit Annopol (обидва – Польща), компанії “Танк Транс Україна” і Tank Trans Polska, які займаються внутрішніми і міжнародними перевезеннями наливних вантажів автоцистернами, а також садівничий комплекс “Т.Б. Сад” з 700 га садів яблуні, вишні, полуниці та малини.

Також, у 2015 році група компаній T.B.Fruit запустила завод з переробки фруктів і виробництва сокових концентратів в місті Едінци (Молдова).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України