Війна РФ проти України

Україна стала 6 державою у світі з повним комплексом розробки і виробництва всіх компонентів для протикорабельної ракети

Треба віддати належне Зеленському – він вміє забивати ефір своєю інформацією. І хотілося б не відповідати йому, але доводиться. Ось і маємо два дні під девізом “Стадіон, так стадіон”. Про це повідомив радник Президента Юрій Бірюков.

А ось Нептун. І він якось ось повз нас. Фахівці поохали, поцокали мовою, військові аташе сьогодні взагалі в шоці були. Нептун? Що це? Про що це?

Розумієте, тут така штука. У всьому світі є П’ЯТЬ країн володіють всім комплексом розробки і виробництва всіх компонентів даного виробу. П’ЯТЬ країн в світі. Було … Тепер шість. Наша країна на рівних увійшла в цей елітарний клуб. І ні, це не просто “ну, ракета”. Крім робочих місць, величезного експортного потенціалу (а навіщо там сьогодні були аташе?), Крім податків до бюджету – це ще розвиток власної школи ракетобудування.

Ми сьогодні багато говорили з генеральним конструктором КБ “ЛУЧ”. Олег Петрович розповідав про свої перші ескізи і проекти, про мрії в 2010 році … про мрії в 2012 році … Про те, як різали фінансування і забороняли працювати з цією розробкою, як надія згасала, як росіяни господарювали на інших підприємствах ВПК України. І дуже часто його очі зволожувалися на мить.

А потім 2015 рік. Потім прийняття Державної програми, початок фінансування, початок активної роботи. Перші кидкові випробування, перші випробування маршового двигуна.

Сьогодні ракета пройшла 225 кілометрів, зробивши по ходу руху 4 повороти і повністю підтвердила заявлені характеристики. Попереду ще кілька етапів … і вони теж будуть пройдені.

Було п’ять країн. Стало шість країн.

Було стало.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.