ЄС|NATO

Україна сподівається розширити Угоду про вільну торгівлю з Канадою

Зміцнення торговельно-економічних відносин та спрощення візового режиму між державами обговорили прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі

Зустріч відбулася у Києві 17 січня, повідомляє прес-служба Кабміну.

Сторони обговорили активізацію торговельно-економічного співробітництва. Прем’єр-міністр зазначив, що розширення Угоди про вільну торгівлю на послуги та інвестиції є важливим елементом поглиблення двосторонньої співпраці в економічній сфері.

«Сподіваюся, оголошення про початок цих переговорів відбудеться до кінця цього місяця з нагоди встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами», – наголосив Шмигаль.

Крім того, глава уряду наголосив на важливості залучення канадських інвесторів для реалізації спільних проектів в Україні.

Шмигаль також висловив сподівання на подальший діалог щодо спрощення режиму поїздок громадян України до Канади.

Глава МЗС Канади Мелані Жолі зі свого боку запевнила, що Канада й надалі підтримуватиме Україну.

Під час зустрічі у присутності Прем’єр-міністра України та Міністра закордонних справ Канади було підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у галузі надання технічної допомоги Секретаріату Кабінету міністрів для покращення процесів координації формування політик, стратегічного планування та моніторингу, процесів державного управління з метою забезпечення їх орієнтації. результат та потреби громадян.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України