Економіка

Україна разом з партнерами працює над усуненням Росії з МАГАТЕ

Україна разом з партнерами працює над усуненням РФ з Міжнародної агенції з атомної енергії (МАГАТЕ) або принаймні відсторонення росіян від ключових позицій у секретаріаті організації.

Про це заявила радниця міністра енергетики України Олена Зеркаль.

“Ми з партнерами працюємо над тим, щоб усунути Росію з МАГАТЕ або принаймні зменшити її роль там і відсторонити всіх росіян від ключових позицій, які вони займають у секретаріаті Міжнародної агенції з атомної енергетики”, – сказала вона.

Україна працює над усуненням Росії з МАГАТЕ — Зеркаль

“Незаперечною підставою для цього є політика ядерного тероризму, яку проводять росіяни, захоплюючи українські АЕС”, – додали в уряді.

Довідка

Під час військового вторгнення РФ в Україну окупанти взяли під контроль два атомні об’єкти: Чорнобильську і Запорізьку атомні електростанції. Російські військові захопили ЧАЕС у перший день війни, 24 лютого. Персонал став заручником окупантів, бо росіяни не давали провести ротацію, а втома працівників загрожує безпеці на законсервованій станції. На Чорнобильській атомній електростанції, захопленій російськими військовими, вдалося провести ротацію персоналу, який перебував у заручниках окупантів з першого дня війни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.