Здоров'я

Україна домовилася з американською компанією Pfizer про постачання 10 мільйонів доз вакцин

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна домовилася з американською компанією Pfizer про постачання 10 млн доз вакцин. Про це повідомляється в Twitter глави держави.

Зеленський подякував гендиректору Pfizer Альберту Бурлі за те, що він “дотримав слова і зробив все, щоб допомогти громадянам України”.

 

Переговорним процесом про постачання препарату в Україну займався голова

Переговорним процесом про постачання препарату в Україну займався голова Офісу президента Андрій Єрмак. За його словами, «співпраця з американськими фармацевтичними компаніями буде продовжуватись і розширюватись», повідомляє пресслужба ОП.

Володимир Зеленський і Альберт Бурла провели переговори 8 лютого і обговорили, зокрема, контракт на поставку вакцини Pfizer/BioNTech до України. Гендиректор Pfizer пообіцяв зробити все, щоб Україна якомога швидше отримала перші партії вакцини,

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов напередодні анонсував, що Україна цього тижня укладе великий контракт на поставку вакцини від коронавірусу. Він уточнив, що вся поставка буде цього року.

Вакцина від COVID-19 розробки Pfizer і BioNTech на 91% ефективна для запобігання захворювання і на 100% захищає від південноафриканського штаму коронавірусу. Також в компанії заявили, що їхня вакцина на 100% ефективна для запобігання захворювання серед підлітків від 12 до 15 років.

Вакцинація від коронавірусу в Україні

24 лютого в Україні стартувала вакцинація від коронавірусу препаратом CoviShield, який виготовляють в Індії за ліцензією британських розробників – Оксфордського університету і AstraZeneca.

1 березня в Україні відкрили запис на безкоштовну вакцинацію, 22 березня стартував другий етап вакцинації. З початку кампанії вакцинували 304 678 осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України