Новини

Україна – Болгарія: чи зможуть господарі виступити успішно перед головним протистоянням у кваліфікації?

Сьогодні о 20:30 збірні України та Болгарії проведуть між собою товариський матч в Одесі.  

Спортивні експерти зробили прогноз на товариський матч збірних України та Болгарії з вигідними коефіцієнтами на порталі Vse-pro-sport.com.ua. Вони припускають, що Україні під силу виграти навіть змішаним складом для підняття настрою в колективі перед фінальним ривком за другою путівкою на ЧС-2022.

Збірна України перед вирішальним матчем відбору на ЧС-2022 перебуває на другому рядку в групі «D», має у своєму активі дев’ять балів і випереджає основних переслідувачів – Фінляндію та Боснію та Герцеговину на одне та два очки відповідно. У минулій грі українці не змогли здолати боснійців (1:1) і тепер ризикують втратити друге місце.

Болгарія вже ні на що не претендує у своїй групі «С» і не зможе потрапити до фінальної частини Чемпіонату світу. Колектив Ясена Петрова за тур до фінішу відбірної кампанії посідає третє місце, набрав вісім очок та відстає від двох лідерів на шість балів. 

Команди чотири рази зустрічалися між собою та українці тричі святкували перемогу, завершивши один поєдинок внічию. Товариський статус матчу передбачає, що господарі гратимуть досить обережно, щоб не отримати поповнення у лазареті перед ключовою грою з боснійцями.

Болгари, у свою чергу, вже ні на що не претендують і постараються провести гру відкрито і атакуюче, але господарі, на думку експертів, зможуть швидко остудити їхній запал, маючи більш класних футболістів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України