Економіка

Угорщина запрошує на безкоштовне навчання українців

Угорщина запрошує на безкоштовне навчання українців на 2022/2023 навчальний рік

Про це інформує Міністерство освіти і науки.

Прийом оголошено у рамках стипендіальної програми уряду Угорщини “Stipendium Hungaricum Programme”. Країна прийме студентів за бакалаврськими, магістерськими та аспірантськими програмами.

У МОН зазначають, що вступникам пропонують понад 600 навчальних програм, які охоплюють всі галузі вищої освіти на всіх рівнях, включаючи програми заочної та докторської освіти.

Заявки на навчання можна подати до 15 січня. Кандидати на отримання стипендій повинні пройти реєстрацію в онлайн-системі Tempus Public Foundation та створити особистий кабінет. Кандидати отримають доступ для подання заявок та завантаження документів. З детальною інформацією та інструкцією подання заявок можна ознайомитись за посиланням.

До речі, молоді люди в Україні віком від 16 до 24 років (54%) заявили, що хочуть працювати за кордоном. Такі дані отримані в результаті опитування соціологічної групи “Покоління незалежності: цінності та мотивації”. Українці, трохи старші, 25-30 років, трохи менші. Проте 40% все ж таки хоче виїхати з країни в пошуках кращих умов для життя та високооплачуваної роботи. Усього ж 32% українців усіх вікових груп, які мріють працювати і заробляти за кордоном, 65% – цього не хочуть і навіть не планують.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України