Економіка

Удари окупантів по ТЕЦ і ТЕС: в Укренерго звернулися до кожного українця

У зв’язку з атакою 11 квітня росіян на енергосистему нашої країни в “Укренерго” звернулися до українців із закликом зменшити вечірнє споживання електроенергії.

“Особливо велика потреба у зменшенні споживання у вечірні години максимального попиту з 19:00 до 22:00”, – повідомляє пресслужба “Укренерго”.

У відомстві закликали українців не вмикати в цей період потужні електроприлади, або користуватися ними по черзі. Це допоможе енергосистемі безпечно пройти важкий період.

Цього року це вже третя масована атака на українську генерацію.

“Під час двох попередніх також постраждали теплові та гідроелектростанції. Їхня головна роль в енергосистемі – можливість швидко збільшувати виробництво електроенергії вранці та ввечері, коли споживання стрімко зростає. Сьогодні деякі з них не можуть це робити через руйнування, яких завдала російська армія”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що зараз на шальках терезів виробництва значно менше електроенергії, ніж було ще вчора, до атаки. І для того, щоб зберегти рівновагу на енергетичних терезах, потрібно розвантажити чашу терезів споживання.

Нагадаємо, російські ракети та дрони вранці завдали значних пошкоджень українським електростанціям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України