Авторські статті

УДАР критикує Турчинова. Так чого ж ви не виступали, коли йшлося про недовіру йому?

Сьогодні всі українські політики працюють і в умовах військової агресії, і в умовах президентської кампанії, але головне – це не поливати один одного брудом. «УДАР» залишається в коаліції, але те, що сьогодні робить ця партія, – це не зовсім коректно в теперішній ситуації. 

Ось як заявляють урадівці: «Нам сьогодні варто понизити градус напруги в парламенті. Ідеальний спікер – це людина, яка дотримується регламенту понад усе, і основним із повноважень якого є обов’язок повністю дотримуватися цього регламенту», – наголосив «ударівець». За словами Чумака, не всі дії влади відносно ситуації в Криму є адекватними. Водночас, додав народний депутат, «УДАР» не голосував за звільнення Тенюха з посади міністра оборони поки не були проведені відповідні консультації між фракціями коаліції. Віктор Чумак наголосив, що критика з боку політичних сил відносно дій влади та деяких міністрів, перш за все, зумовлена дефіцитом необхідної інформації для суспільства.

Але що протягом останніх тижнів зробила ваша партія? Де ваш потужний Кличко, чому не вирішує питання Крипу на парламентській площині? Зараз УДАР закликає понизити градус в парламенті, тим самим поливає брудом спікера та в.о. Президента Олександра Турчинова нагітаючи обстановку.

Найкраще дивитися, бувшим і теперішнім регіоналам, як ви ударівці починаєте гризтися між собою. Як вам не підходить жодна влада. Нехай ваш інтелектуал личко внесе упер пропозиції, щодо вирішення проблем в Україні. Чомусь мовчок… Лише бруд зливати на когось.

За що зараз ви боритесь хлопці, за створення рейтингу Кличку, який з карточки читає промови?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.