Учора ДАІшник, сьогодні – суддя. У Києві «повісили» чергового представника закону.

Хто провокує народ?

У Києві невідомі продовжують «вішати» манекени захисників закону. Сьогодні на Індустріальному мосту «повісили» суддю. Учора на Повітрофлоцькому мосту «висів» манекен працівника ДАІ.

Правоохоронці поки що ніяк не коментують ці «витівки». Відповідальність на себе за вчинене теж ніхто не бере.

Ескалація насилля у вигляді штурмів райвідділів міліції і подібні “акції” з повішенням чучел, котрі наштовхують на думку про насилля ні до чого хорошого не призведуть.

 

Практика благатьох революцій показує, що фізичне знищення ненависних народу фігур не допомагає побудувати багату, процвітаючу і справедливу країну. Не кажучи вже про те, що у будь-якого режиму набагато більше силових засобів для протистояння з ніж у активістів.

Є й інший аспект. У листопаді Україна має підписати Угоду про асоціацію з ЄС. Це поворотний момент, котрий унеможливить повернення України до “русского міра”. Зірвати підписання Угоди можуть якісь екстраординарні події і чим кривавіші вони будуть, тим ефективніші. Коли Кучма впритул підійшов до вступу України до НАТО виник касетний скандал і справа Гонгадзе.

Найефетивнішимм засобом від різноманітних провокацій внутрішніх і зовнішніх є ненасильницький спротив. Він не розвязує владі руки для маштиабних репресій і його дуже важко використовувати зовнішнім силам для створення ситуацій котрі б завадили підписати Угоду про асоціацію з ЄС.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh