Авторські статті

“Учора “Беркут” ніби вийшов на сафарі проти мирних громадян”

Вимагаємо від СБУ, міліції, прокуратури негайно покарати винних за злочин, що стався 10 січня біля Києво-Святошинського суду. Ця ситуація чітко довела, що потрібно не просто карати винних у подібних злочинах, а докорінно змінювати правоохоронну систему в Україні. І тим, хто заплющує очі на поведінку цих нелюдів, немає місця не тільки в українських правоохоронних органах, а взагалі в українському суспільстві. Їх треба ізолювати або депортувати.

Про це 11 січня 2014 року заявив народний депутат України свободівець Едуард Леонов, який напередодні перебував біля Києво-Святошинського суду, де “Беркут” влаштував криваве побоїще.

“Викликає занепокоєння те, яким чином діяв “Беркут” до мирних протестувальників. “Беркутівці” відразу почали бити громадян. Крім того, все це робилося з веселими вигуками російською лайкою. Особливо зухвала поведінка бійців полягала в тому, що вони намагалися збирати трофеї. Зривали державні прапори, виривали з рук людей та ховали в свої кишені предмети одягу, зокрема шапки. Намагалися якнайбільше пограбувати людей під час їхнього побиття. Загальне враження, що нібито вони вийшли на полювання чи сафарі щодо мирних громадян”, – зазначив Едуард Леонов.

Свободівець підкреслив, що з приводу учорашніх подій він скерує заяву до міліції та Генеральної прокуратури щодо перешкоджання депутатській діяльності та нападу на народного депутата. А також заяву щодо незаконних дій “Беркута” щодо учасників мирного протесту.

“Також вимагатиму призначення судово-медичної експертизи та притягнення до відповідальности тих злочинців у міліційних погонах, які біля Києво-Святошинського суду влаштували масове побоїще мирних громадян”, – повідомив депутат.

Націоналіст також поінформував, що після учорашнього вечора першу допомогу отримав у медпункті на Майдані. Однак вже вранці довелося викликати швидку.

“Першу медичну допомогу мені надали одразу після побиття “Беркутом” на Майдані – на медичному посту в Київраді. Оглянули, обробили рани, подряпини, забої, наклали бинти, пов’язки. Сьогодні вранці довелося вже викликати додому швидку допомогу, яка мене доправила в лікарню. Там зробили огляд, рентген, УЗД та инше обстеження. На щастя, жодних переламів кісток не виявлено, просто численні забої ніг і гематоми. Забої тканин голови, забої в області правої нирки. Від госпіталізації я відмовився”, – додав Едуард Леонов.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України