Автоновини

Участь в електронному каталозі дає безперечні переваги перед конкурентами

Будь-якому автомобілісту ясно, що ремонт транспортного засобу рано чи пізно знадобиться. Незалежно від того, наскільки надійний автомобіль і який він марки доводиться здійснювати заміну відпрацьованих свій термін деталей. Для цього існують різні варіанти:

  1. Хтось звертається за допомогою до дилера;
  2. Інші самі купують потрібні запчастини:
  3. Треті продають старий автомобіль і купують замість нього новий.

Як вчинити в такій ситуації кожен автолюбитель вирішує сам. А ті, хто вважають за краще самі купити запчастини, швидше за все, звернутися за інформацією щодо виниклої проблеми в мережу інтернет. Ті, хто не мають спеціальних знань, але збираються вирішувати проблему без дилера можуть зіткнутися з труднощами вибору потрібної запчастини.

Знайти відповіді на спірні питання допоможе віртуальний каталог Avtopro.ua,який універсальний і зрозумілий кожному.

Каталог створювався компаній Avtopro.ua довгі роки і сьогодні дозволяє мінімізувати будь-які помилки при виборі автозапчастин.

Чому виникають труднощі при самостійному виборі автомобільних деталей?

Якщо ви вирішили замовити запчастини в мережі, то потрібно знати про деякі особливості, які можуть виникнути при вирішенні цього завдання. Всі автозапчастини маркуються кодами виробника, який він же і вводить для зручності зберігання і продажу.

У дилерських центрах використовуються EPC-каталоги, які містять коди і інші технічні дані, такі як схеми автомобілів, комплектація окремих вузлів та інше. Менеджери використовують дані, ввівши VIN-код, і підбирають автозапчастини швидко і точно. Інформація подібного штибу призначена для використання професіоналами, але так чи інакше, потрапляє в мережу і дозволяє всім бажаючим замовляти коди без дилера. Складність тут існує у відсутності професійних знань, але лякає це мало кого, так як деталі можна придбати значно дешевше.

Таким чином, користуючись адаптованою версією дилерської програми, користувач намагається знайти потрібну йому деталь і виявляє:

  • Каталог створений на мові країни виробника і переклад технічних термінів складний;
  • Одна і та ж деталь має ряд кодів, і який вибрати він не знає;
  • В кінцевому рахунку, легко зробити помилку, а втрачати час і гроші не хочеться.

Каталог Avtopro.ua відповість на будь-які питання

Команда ресурсу постійно працює над тим, щоб віртуальний каталог майданчики максимально відповідав запитам відвідувачів при замовленні автозапчастин. В даний час все скорочення і інші складні терміни з оригінальних каталогів виробників переведені на гранично ясний мову. У цьому випадку покупець захищений від помилок і може розібратися з представленої на майданчику інформацією у вигляді її власного каталогу, дерево якого складається з чотирьох кроків.

Продавець, в свою чергу, розуміє, що покупець прийде з майданчика вже підготовленим і знатиме, що йому потрібно. Каталог Avtopro.ua може зацікавити і професіоналів сфери автосервісу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України