Участь в електронному каталозі дає безперечні переваги перед конкурентами

Будь-якому автомобілісту ясно, що ремонт транспортного засобу рано чи пізно знадобиться. Незалежно від того, наскільки надійний автомобіль і який він марки доводиться здійснювати заміну відпрацьованих свій термін деталей. Для цього існують різні варіанти:

  1. Хтось звертається за допомогою до дилера;
  2. Інші самі купують потрібні запчастини:
  3. Треті продають старий автомобіль і купують замість нього новий.

Як вчинити в такій ситуації кожен автолюбитель вирішує сам. А ті, хто вважають за краще самі купити запчастини, швидше за все, звернутися за інформацією щодо виниклої проблеми в мережу інтернет. Ті, хто не мають спеціальних знань, але збираються вирішувати проблему без дилера можуть зіткнутися з труднощами вибору потрібної запчастини.

Знайти відповіді на спірні питання допоможе віртуальний каталог Avtopro.ua,який універсальний і зрозумілий кожному.

Каталог створювався компаній Avtopro.ua довгі роки і сьогодні дозволяє мінімізувати будь-які помилки при виборі автозапчастин.

Чому виникають труднощі при самостійному виборі автомобільних деталей?

Якщо ви вирішили замовити запчастини в мережі, то потрібно знати про деякі особливості, які можуть виникнути при вирішенні цього завдання. Всі автозапчастини маркуються кодами виробника, який він же і вводить для зручності зберігання і продажу.

У дилерських центрах використовуються EPC-каталоги, які містять коди і інші технічні дані, такі як схеми автомобілів, комплектація окремих вузлів та інше. Менеджери використовують дані, ввівши VIN-код, і підбирають автозапчастини швидко і точно. Інформація подібного штибу призначена для використання професіоналами, але так чи інакше, потрапляє в мережу і дозволяє всім бажаючим замовляти коди без дилера. Складність тут існує у відсутності професійних знань, але лякає це мало кого, так як деталі можна придбати значно дешевше.

Таким чином, користуючись адаптованою версією дилерської програми, користувач намагається знайти потрібну йому деталь і виявляє:

  • Каталог створений на мові країни виробника і переклад технічних термінів складний;
  • Одна і та ж деталь має ряд кодів, і який вибрати він не знає;
  • В кінцевому рахунку, легко зробити помилку, а втрачати час і гроші не хочеться.

Каталог Avtopro.ua відповість на будь-які питання

Команда ресурсу постійно працює над тим, щоб віртуальний каталог майданчики максимально відповідав запитам відвідувачів при замовленні автозапчастин. В даний час все скорочення і інші складні терміни з оригінальних каталогів виробників переведені на гранично ясний мову. У цьому випадку покупець захищений від помилок і може розібратися з представленої на майданчику інформацією у вигляді її власного каталогу, дерево якого складається з чотирьох кроків.

Продавець, в свою чергу, розуміє, що покупець прийде з майданчика вже підготовленим і знатиме, що йому потрібно. Каталог Avtopro.ua може зацікавити і професіоналів сфери автосервісу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh