Участь молоді в управлінні країною подарує Україні нове майбутнє

Про це заявила кандидат в президенти від партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко  на зустрічі зі студентами педагогічного інституту імені Драгоманова.

За словами Юлії Тимошенко, в Україні потрібно змінити стосунки між людиною, громадянським суспільством і всією машиною влади, а молодь має брати участь в управлінні країною.

“Якщо там залишиться монополія, а монополія ні в якому вигляді не може працювати нормально, то ми не зможемо зібрати ту синергію інтелекту і знань, які сьогодні є в країні,  і не зможемо дати їй новий поштовх для розвитку. Якщо ми не можемо це змінити, і залишимо як є, коли функції, повноваження, права, можливості розподілені не в рівній мірі – не зміниться зовсім нічого”, – зазначила лідер «Батьківщини».

На її думку, головною реформою, яка потрібна країні, окрім реформування економіки, реформи судочинства та масштабної люстрації, є завдання виховання нової людини.

“Зробити її освіченою, дати таке відчуття і розуміння світу, які можуть Україну зробити іншою. Життя в Україні поміняє раз і назавжди та моральна сучасна людина, яка зробить країну іншою і для нас і для світу”, – підкреслила Юлія Тимошенко.

Вона підкреслила, що пріоритетом мають стати виховання і освіта.

“На ваших плечах – буде питання виховати нову людину. Вона мусить бути перш за все людиною, яка не сприймає подвійні стандарти. Це мусить бути людина, яка розрізняє добро і зло. Ви мусите подарувати Україні нову людину, яка пропускає все через серце і будує новий світ”, – звернулась Тимошенко до майбутніх учителів.

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Юлька "працює"

    Юлька “працює, паше”. ведет переговори с Путиним. А народу пыль пускает мол смотрите какая вона спасительница .

  2. Европа

    Фашистке нет места во власти,ты отмороженная, оставь Украину в покое.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh