Авторські статті

Участь молоді в управлінні країною подарує Україні нове майбутнє

Про це заявила кандидат в президенти від партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко  на зустрічі зі студентами педагогічного інституту імені Драгоманова.

За словами Юлії Тимошенко, в Україні потрібно змінити стосунки між людиною, громадянським суспільством і всією машиною влади, а молодь має брати участь в управлінні країною.

“Якщо там залишиться монополія, а монополія ні в якому вигляді не може працювати нормально, то ми не зможемо зібрати ту синергію інтелекту і знань, які сьогодні є в країні,  і не зможемо дати їй новий поштовх для розвитку. Якщо ми не можемо це змінити, і залишимо як є, коли функції, повноваження, права, можливості розподілені не в рівній мірі – не зміниться зовсім нічого”, – зазначила лідер «Батьківщини».

На її думку, головною реформою, яка потрібна країні, окрім реформування економіки, реформи судочинства та масштабної люстрації, є завдання виховання нової людини.

“Зробити її освіченою, дати таке відчуття і розуміння світу, які можуть Україну зробити іншою. Життя в Україні поміняє раз і назавжди та моральна сучасна людина, яка зробить країну іншою і для нас і для світу”, – підкреслила Юлія Тимошенко.

Вона підкреслила, що пріоритетом мають стати виховання і освіта.

“На ваших плечах – буде питання виховати нову людину. Вона мусить бути перш за все людиною, яка не сприймає подвійні стандарти. Це мусить бути людина, яка розрізняє добро і зло. Ви мусите подарувати Україні нову людину, яка пропускає все через серце і будує новий світ”, – звернулась Тимошенко до майбутніх учителів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України