Участь міжнародних посередників гарантуватиме виконання домовленостей з владою

Участь міжнародних посередників високого рівня необхідна перш за все для того, щоб переговори між опозицією і владою були спрямовані на досягнення результату та гарантії його реалізації. Про це йдеться в заяві партії «УДАР».

«Ми бачимо, що кілька тижнів влада радше імітує переговори і робить все для того, щоб затягнути процес виходу з кризи. Влада повинна прийняти пропозицію міжнародних організацій, які б забезпечили посередництво і вихід із політичної кризи», – відзначили у партії.

В «УДАРі» зауважують, що робота конституційної комісії повинна бути орієнтована на два процеси. «По-перше, повинно бути ухвалене рішення, яке позбавляло б Януковича диктаторських повноважень, на які його не обирали, а народним депутатам дозволяло ефективно впливати на формування уряду. Той у свою чергу повинен запропонувати план виходу України з кризи», – йдеться в заяві «УДАРу».

Після цього комісія має розробити Конституцію, яка буде працювати багато років і відповідатиме на всі виклики, які є в країні. «Ці процеси не повинні заперечувати одне одного. Зараз необхідно знайти таку конституційну модель, яка допоможе вирішити нагальні питання, а уже після того можна буде писати конституцію на довгі роки», – підкреслили в партії.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh