Авторські статті

Участь міжнародних посередників гарантуватиме виконання домовленостей з владою

Участь міжнародних посередників високого рівня необхідна перш за все для того, щоб переговори між опозицією і владою були спрямовані на досягнення результату та гарантії його реалізації. Про це йдеться в заяві партії «УДАР».

«Ми бачимо, що кілька тижнів влада радше імітує переговори і робить все для того, щоб затягнути процес виходу з кризи. Влада повинна прийняти пропозицію міжнародних організацій, які б забезпечили посередництво і вихід із політичної кризи», – відзначили у партії.

В «УДАРі» зауважують, що робота конституційної комісії повинна бути орієнтована на два процеси. «По-перше, повинно бути ухвалене рішення, яке позбавляло б Януковича диктаторських повноважень, на які його не обирали, а народним депутатам дозволяло ефективно впливати на формування уряду. Той у свою чергу повинен запропонувати план виходу України з кризи», – йдеться в заяві «УДАРу».

Після цього комісія має розробити Конституцію, яка буде працювати багато років і відповідатиме на всі виклики, які є в країні. «Ці процеси не повинні заперечувати одне одного. Зараз необхідно знайти таку конституційну модель, яка допоможе вирішити нагальні питання, а уже після того можна буде писати конституцію на довгі роки», – підкреслили в партії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України