Авторські статтіНовини

Учасник “блокади” дав ляпаса В.Аброськіну. Відео

Про незвичну пригоду керівник Нацполіції Донецької області В’ячеслав Аброськін повідомив у Facebook.

Сьогодні близько 16 години поблизу м. Часів Яр невстановлені особи у балаклавах перекрили дорогу, заблокувавши проїзд автобусу з працівниками Кураховської ТЕС та іншому транспорту. Заблокували один із шляхів, через який здійснюється життєзабезпечення регіону, рухаються аварійні служби. За декілька десятків кілометрів йде війна та через свавілля “блокувальників”, бо вони так забажали, мали стати швидкі, а по цій дорозі йдуть машини з пораненими бійцями. Ціною однієї хвилини затримки на заблокованій дорозі було би чиєсь життя.

Моє завдання, як керівника поліції, було розблокувати дорогу та відновити рух транспорту. До речі, через так звану блокаду вже майже призупинила роботу Слов’янська ТЕС, на черзі – Курахівська ТЕС. Якщо зупинка все ж таки станеться, то чимала кількість споживачів залишиться без тепла в морози, а робітники – без роботи та коштів для існування.

Поліцейські діяли в межах компетенції, незважаючи на образи та погрози, що вигукували блокувальники. Дорога була розблокована.

Одному із діячів, який найбільше жалівся та намагався вдарити мене по обличчю, бо, за його словами, в мене була зброя, я підставив йому праву щоку і показав, що насправді у мене немає зброї. Він моїм дозволом скористався. Потім я запропонував йому ліву щоку, але попередив, що втретє вже буде моя черга. Цей чоловік – мешканець Донецька. Думаю, що після цього нашого “спілкування” він заспокоїться. Я вчинив, як говорить Біблія. “І коли вдарить тебе в праву щоку твою, підстав йому й другу”. Тобто на зло відповів не злом, а добром. У підсумку йому стало соромно і він сховався за спини людей. Нехай йому від цього стане легше, у мене нема до нього претензій.

Відео: Info Channel

 

Ми живемо в правовій державі й нікому не дано право блокувати дороги, як думається деяким народним діячам, ані сьогодні, ані завтра. Dura lex sed lex – закон жорстокий, але він закон.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України