ДіаспораСпорт

Уболівальники просять зробити україномовний сайт Ворскли

Відкритий лист уболівальників до керівництва футбольного клубу «Ворскла» (Полтава).

Ініціативна група уболівальників ФК Ворскла написала відкрий лист до керівників клубу, де просять зробити україномовну версію офіційного сайту «біло-зелених».

Відкритий лист уболівальників до керівництва футбольного клубу Ворскла Полтава,
почесного президента Жеваго К. В.,
президента Бабаєва О. М.,
генерального директора Яворського Д. В.

Шановні Костянтине Валентиновичу, Олеже Мейдановичу, Дмитре Васильовичу!

Як відомо, головним джерелом інформації про стан справ у футбольному клубі Ворскла Полтава є його офіційний сайт – vorskla.com.ua. Наразі матеріали на ньому подаються двома мовами – російською та ламаною англійською.

Виникає абсурдна ситуація, коли офіційна інформація про діяльність українського футбольного клубу не доступна українською мовою. Хочеться нагадати, що національний склад населення Полтавщини за даними Всеукраїнського перепису населення 2001 року характеризується мононаціональністю з абсолютним переважанням українців (91,36%). Така ж переважна більшість населення м. Полтави та області, за офіційними даними того ж таки перепису, вважає рідною мовою українську – 85,4% та 90,0% відповідно. Провідні футбольні клуби України вже давно усвідомили важливість спілкування з власними уболівальниками їх рідною мовою, але, на жаль, Ворскла поки що відстає від них у цьому питанні.

Постійні зауваження полтавських уболівальників щодо доцільності запуску і функціонування україномовної версії офіційного сайту із року-в-рік вперто ігноруються його адміністрацією, ситуація замовчується, неугодні коментарі з критикою просто видаляють. Провідний менеджер із відділу маркетингу Костянтин Маньковський, на якого за посадою і покладено місію проведення постійного діалогу клубу і фанатів, із невідомих причин ніяк не реагує на численні скарги і пропозиції з цього приводу. Тому для цього звернення було обрано форму відкритого листа, широке розповсюдження якого через електронні ЗМІ та соціальні мережі, сподіваємося, дасть можливість достукатися до керівництва футбольного клубу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.