Авторські статтіТехно

Ubisoft готує до випуску чотири загадкові ігри

Проекти Bowmore, Project Rocket, Project Aegyptus і Project Dose засвітилися в портфоліо британської акторка Ембер Гольдфарб.

Онлайн-магазин в Німеччині MediaMarkt випадково запропонував користувачам нову гру від нову гру від найбільшого ігрового творця в Європі, французької компанії Ubisoft – Bowmore, яка призначений для PC, PS4 і Xbox One. Найімовірніше, розробники використовують назву односолодового віскі з Шотландії лише як кодову назву новій частині популярної гри, яка скоро з’явиться на ринку. Проте це далеко не все: судячи по всьому, Ubisoft готує до випуску одразу чотири загадкові програми.

Нещодавно в портфоліо акторів агентства Mandy та Асоціації акторів Великобританії засвітилися назви інших продуктів компанії. Зокрема, актриса Ребекка Уоттс написала, що взяла участь у записі трейлера гри Bowmore, а в портфоліо її колеги Ембер Гольдфарб засвітилися ще три проекту – Project Rocket, Project Aegyptus і Project Dose. Залишається лише здогадуватися, які саме ігри ховаються під кодовими назвами. Інсайдери очікують презентацію нових ігор в рамках TGA 2018.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України