Ubisoft готує до випуску чотири загадкові ігри

Проекти Bowmore, Project Rocket, Project Aegyptus і Project Dose засвітилися в портфоліо британської акторка Ембер Гольдфарб.

Онлайн-магазин в Німеччині MediaMarkt випадково запропонував користувачам нову гру від нову гру від найбільшого ігрового творця в Європі, французької компанії Ubisoft – Bowmore, яка призначений для PC, PS4 і Xbox One. Найімовірніше, розробники використовують назву односолодового віскі з Шотландії лише як кодову назву новій частині популярної гри, яка скоро з’явиться на ринку. Проте це далеко не все: судячи по всьому, Ubisoft готує до випуску одразу чотири загадкові програми.

Нещодавно в портфоліо акторів агентства Mandy та Асоціації акторів Великобританії засвітилися назви інших продуктів компанії. Зокрема, актриса Ребекка Уоттс написала, що взяла участь у записі трейлера гри Bowmore, а в портфоліо її колеги Ембер Гольдфарб засвітилися ще три проекту – Project Rocket, Project Aegyptus і Project Dose. Залишається лише здогадуватися, які саме ігри ховаються під кодовими назвами. Інсайдери очікують презентацію нових ігор в рамках TGA 2018.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh