Новини з Австрії

Uber знову доступний в Австрії. Та ще й зі знижкою

Після того, як Über довелося припинити обслуговування минулого тижня в Австрії, оператор знову почав надавати свої послуги, починаючи з 21 години вівторка. Uber припиняє свою роботу в Австрії

«Ми раді повернутися до Відня і надати всім користувачам знижку 30% на їх наступні поїздки протягом двох тижнів», — сказала прес-секретар компанії у вівторок. «Крім того, ми продовжимо старанно працювати, щоб стати хорошим партнером для австрійських міст, водіїв та користувачів».

Всі останні дні ÜBER інтенсивно працював, щоб виконати всі необхідні кроки для задоволення вимог суду. В даний час Über зареєстрував неоподатковуваний австрійський філіал і отримав відповідну комерційну ліцензію. Компанія співпрацює в Австрії з майже 300 компаніями, в яких працює близько 3000 чоловік.

Щоб отримати знижку 30%, необхідно ввести код WELOVEVIENNA в додатку Über. Пропозиція дійсна до 13 серпня для всіх існуючих і нових користувачів на 5 поїздок зі знижкою до 10 євро. Партнери по оренді автомобілів отримують повну вартість проїзду і знижену плату за обслуговування (10 відсотків).

Але компанія не виключила повного відходу з Австрії. Причиною є прийнята парламентом реформа галузі. UBER незадоволений наріжними каменями цієї реформи — єдиними тарифами на таксі і оренду автомобілів, а також обов’язкове ліцензування для всіх таксі.

БеЗа матеріалами:vienna.at
Фото: ytimg.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.