Президент України Володимир Зеленський повідомив про рішення створити в Збройних Силах України нове командування, яке відповідатиме за далекобійний вплив на Російську Федерацію. За його словами, командувач на цьому напрямку буде сильним і максимально досвідченим.
Зеленський також заявив, що буде проведена необхідна трансформація штурмових військ. Правоохоронні органи здійснюють процесуальні кроки, а на рівні управління штурмовими військами заплановані зміни. При цьому наголошується, що офіційно штурмових військ у складі ЗСУ ще немає.
Крім того, президент підписав указ про створення Обʼєднаних сил швидкого реагування. Командувачем цього формування призначено Героя України Дмитра Волошина.
За словами Зеленського, нова структура має стати складовою Збройних Сил України, яка поєднає боєздатність штурмових військ, необхідну безпілотну та артилерійську складові, а також інші засоби для максимально оперативного реагування на фронті. Йдеться про сучасну, технологічну штурмову складову.