Війна РФ проти України

У ЗСУ створять робочу групу з безпілотної авіації

18 листопада відбулася важлива зустріч Головнокомандувача ЗСУ В.Ф. Залужного з Гендиректором турецької компанії “Вaykar Makina” паном Халюком Байрактаром

Сторони обговорили створення постійно діючої робочої групи з питань безпілотної авіації у Збройних Силах України.

“Ударні безпілотні комплекси Bayraktar TB2 довели свою ефективність, у тому числі в районі проведення операції Об’єднаних сил. Тому ми продовжуємо нарощувати тактику та методику їхнього бойового застосування для стримування російської агресії та захисту інтересів України”.

Я дякую пану Халюку Байрактару за підтримку Збройних Сил України та відкритість до подальшої співпраці. Мені приємно, що ми говорили однією мовою, адже ми маємо спільне бачення потенціалу розвитку та застосування безпілотної авіації.

У планах компанії – продовження виробництва безпілотників останнього покоління Akinci, на яке встановлюються українські двигуни.

“Вaykar Makina” працює над будівництвом та облаштуванням спільного навчально-випробувального центру для обслуговування, поточного ремонту та модернізації БПЛА. Також передбачено навчання персоналу, пов’язаного з експлуатацією безпілотних літальних апаратів Bayraktar, меморандум про що було укладено між Україною та Туреччиною 29 вересня 2021 року”, йдеться у повідомленні на сторінці Головнокомандувача ЗСУ у фейсбук.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України