Війна рф проти України

У ЗСУ назвали смішною та слабкою версію росіян удару по Макіївці

31 грудня по російській базі у тимчасово окупованій Макіївці Донецької області було завдано удару. Міноборони росії визнало, що у Макіївці загинули 89 російських солдатів. Втім, реальні втрати росіян можуть бути набагато більшими. У Страткомі ЗСУ повідомляли, що в Макіївці знищено набагато більше – близько 400 осіб, у тому числі й мобілізованих. Світові ЗМІ називають інцидент у Макіївці як одну із найбільших втрат рф з початку війни, передає РБК Україна.

У росії заявили, що основною причиною удару по Макіївці було “використання особовим складом телефонів у зоні досяжності засобів ураження противника”.

Водночас версія росіян про те, що знищення їхніх військових у Макіївці стало нібито через “використання мобільних телефонів” смішна. Насправді ж окупанти просто не змогли потай розмістити мобілізованих, а ЗСУ встановили мету.

“Звичайно, використовувати телефони – це локація і це помилка. Але виглядає ця версія дещо смішно. Тому що розміщувати такі великі партії мобілізованих, які не дуже навчені та злагоджені у великих приміщеннях, не пристосованих для того, щоб ховатися у разі небезпеки, це дуже слабка. відмазка”, – зазначив спікер Східного угруповання військ Сергій Черуватий в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що це була помилка росіян і висловив упевненість, що зараз у РФ шукають винних. Використання телефонів було основною причиною. Але головне те, що росіяни не змогли потай розмістити особовий склад. Українські воїни дорозвідали ціль і потужно знищили її.

Нагадаємо, українські партизани та підпільники розповіли, що ж насправді сталося у ПТУ №19, де базувалися та святкували Новий рік мобілізовані з РФ.

На момент удару в Макіївському в гуртожитку дислокувалися:

  • 24 військовослужбовці 20-го загону спеціального призначення ВВ ПРИВО ЗС РФ;
  • 20 військовослужбовців 360-го навчального полку зв’язку ВВ МВС РФ (в/ч 5204);
  • 242 військовослужбовці 631-го регіонального навчального центру БП ракетних військ та артилерії ЗС РФ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України