Війна РФ проти України

У Житомирі відбулися збори з протидії БПЛА. Фото

У Житомирі відбулися навчально-тренувальні збори з протидії безпілотним літальним апаратам.

Всього до навчально-тренувальних зборів було залучено понад 100 осіб, 23 БПАК різних типів і 7 засобів протидії БПЛА.

Персонал Центру підготовки щодо застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби ім. генерал-майора Ігоря Момота взяв участь в навчально-тренувальних зборах з протидії безпілотним літальним апаратам підрозділів спецпризначення суб’єктів боротьби з тероризмом. Зустріч фахівців відбулася на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

Крім прикордонників, в зборах взяли участь представники Збройних Сил України, Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної кримінально-виконавчої служби України та Управління державної охорони України.

Метою зборів стало отримання можливостей по боротьбі з диверсійно-розвідувальними групами, виконання практичних завдань в умовах застосування противником засобів протидії БПЛА і обмін передовим досвідом різних підрозділів в сфері безпілотної авіації.

Під час практичної фази учасники відпрацьовували навчально-тренувальні вправи за певними сценаріями. Екіпажі БПАК здійснювали пошук, виявлення та супроводження техніки і умовних терористів, збирали інформацію, необхідну для застосування штурмової групи. А підрозділи радіоелектронної боротьби займалися виявленням та ідентифікацією безпілотників, визначали їх положення і здійснювали радіоелектронну боротьбу з БПЛА як літакового, так і мультіроторного типу.

Також в навчаннях взяли участь фахівці Управління авіації та поліції на воді, фахівці ГУ “Центр авіаційного забезпечення НПУ” і Департаменту “Корпус оперативно-раптового дії”.

В Житомире состоялись сборы по противодействию БПЛА

В Житомире состоялись сборы по противодействию БПЛА

В Житомире состоялись сборы по противодействию БПЛА

В Житомире состоялись сборы по противодействию БПЛА

В Житомире состоялись сборы по противодействию БПЛА

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України