Авторські статті

У збереженні своєї території Україна може покладатися лише на власні сили

Міжнародні гарантії щодо безпеки України не працюють. Ми розуміємо, що політика умиротворення агресора ніколи не зупиняє агресора, а призводить до гірших наслідків. І це видно по ситуації з Південною Осетією та Абхазією. Лише орієнтація на власні сили, лише збільшення власної обороноздатности, лише посилення безпеки України є гарантом і запорукою збереження нашої держави в її нинішньому територіяльному розмірі.

Про це заявив заступник Голови Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, народний депутат України Юрій Сиротюк на парламентському засіданні 17 березня 2014 року.

Свободівець наголосив на необхідності докласти максимальних зусиль до посилення державної безпеки та обороноздатности України: “Крім Збройних Сил і Національної гвардії України, яку було відновлено минулого тижня, ми повинні посилити Державну прикордонну службу. Цього року в злочинному б’юджеті не було передбачено коштів для продовження демаркації та делімітації державного кордону на сходу та півночі. Маємо усунути цей недолік. До того ж, ми повинні негайно у Державному б’юджеті закріпити фіксовану кількість коштів на переозброєння української армії. В цей час, ми вважаємо, має бути 5% від ВВП, а в умовах, коли нам вдасться переозброїти армію, – 3%”.

Водночас парламентар заявив про те, що слід особливу увагу приділити придушенню сепаратистських настроїв, які на тернах України провокують заїжджі громадяни Російської Федерації.

“Ми знову закликаємо до того, що сили державної безпеки мають придушити всі сепаратистські виступи. Служба безпеки повинна оприлюднити списки агентів КГБ, ФСБ, які досі перебувають у вищих органах державної влади, спецслужбах та Збройних Силах України. Слід жорстко присікти всі осередки сепаратизму, їхнє фінансування, для чого залучити всі можливі сили. Маємо, зрештою, посилити всі міліційні патрулі та блокпости у східних областях України, аби тих гастролерів-бойовиків із РФ, які вчиняють збройні провокації проти мирних українців було зупинено, заарештовано і покарано у відповідному порядку”, – зазначив Юрій Сиротюк

У виступі націоналіст також наголосив, що зараз є на часі запровадження візового режиму з Росією: “Нещодавній наш північний сусід, а нинішній агресор Росія заявила, що має намір ввести з Україною візовий режим. Сьогодні Україна повинна скористатися цією пропозицією і ввести візовий режим щодо громадян Російської Федерації”.

Окрім того, народний депутат заявив про те, що потрібно створити національний резерв: “Сьогодні тисячі українців мають бажання захищати Українську державу. Ми повинні створити національний військовий резерв українців, аби вони могли проходити вишколи, озброюватися і в разі необхідности йти і захищати нашу Батьківщину”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.