У Запорізькій області внаслідок обстрілів російських військ постраждали троє мирних жителів: чоловіки віком 60 і 73 роки та 73-річна жінка.
Під час нічного удару по Запоріжжю загорілася адміністративна будівля на території автозаправної станції. В одному з населених пунктів району ворожі удари зруйнували житлові будинки.
Вранці окупанти вдарили по приватній стоянці, після чого здійснили повторний обстріл. Унаслідок цього загорілися дев’ять вантажівок і два причепи.
Також в одній із громад району пошкоджено будівлю навчального закладу, де сталося займання, а також сусідні житлові та адміністративні будівлі.
Підрозділи ДСНС ліквідували всі пожежі, спричинені обстрілами.
