Війна РФ проти України

У Запоріжжі обговорили можливі плани евакуації через НП на ЗАЕС

Російські окупанти продовжують нещадно обстрілювати місто Енергодар Запорізької області. В результаті, 25 серпня місто повністю знеструмлене, ще й залишилося без води. Збройні Сили рф розмістили по всій території ЗАЕС великі обсяги автомобільного палива, що свідчить про підготовку можливої ​​провокації з організацією пожежі. На ЗАЕС критична ситуація через обстріли окупантів.

У Запоріжжі відбулася нарада з питань підготовки евакуації населення у разі надзвичайних ситуацій на Запорізькій АЕС. Про це йдеться на сторінці Запорізької обласної військової адміністрації в Телеграм.

Голова Запорізької ОВ Олександр Старух заявив, що зараз владою розроблено кілька планів, які розраховані на тимчасово окуповані та на підконтрольну території.

“Ми повинні чітко розуміти свої можливості. Оскільки у разі реальної небезпеки від дій російських загарбників вже не буде часу розмірковувати, необхідно буде чітко дотримуватись попередньо затвердженого плану дій”, – заявив він.

Так, у разі потреби будуть застосовані всі можливі системи оповіщення. Іде робота над механізмами, які мають допомогти населенню на підконтрольній Україні території області та в окупації. Профільні підрозділи займаються опрацюванням точок збору у разі евакуації цивільних.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України