Авторські статті

У загибелі військових під Волновахою Міністерство оборони звинуватило полковника

Дописувач Роман Мартинюк пропонує вашій увазі свою переписку із Міністерством оборони України стосовно долі комбрига 51 бригади Володимира Васильовича Яцківа :

Із етичних міркувань не буду прямим текстом писати тонни своїх коментарів. Мудрий не запитає, дурний не здивується. Цитую:

Відповідь на Ваше звернення.

From: Роман Мартинюк [mailto:vvmaestro@gmail.com]
Sent: Monday, July 07, 2014 10:35 AM
To: admou@mil.gov.ua
Subject: Громадське звернення.

Шановний пане Міністр оборони України Валерій Гелетей.

Прошу Вашоїго особистого втручання у долю командира в/ч А2331 51ОМБР – полковника Яцківа Володимира Васильовича.

Як не прикро констатувати, однак попередній керівник МО пан Коваль не встановив істини трагедії під Волновахою і не оприлюднив результатів розслідування і, що найбільш прикро, не озвучив рішення щодо міри вини та подальшої долі полковника Яцківа. Вважаю такий стан справ ганебним. Вірю в те, що справедливість переможе, і тому прошу Вас особисто втрутитись у завершення цієї історії.

Як доказ своїх слів наведу відкритий лист офіцерів 51ОМБР до екс-міністра оборони Коваля. Зазначу, що існує подібний лист-звернення від офіцерів 24ї бригади. А також на захист комбрига Яцківа готові висловитись усі солдати бригади (4700 повна чисельність після призову), батьки та рідні призовників. Відмічу також, що на адресу комбрига не лунало жодних звинувачень від поранених та родичів загиблих під Волновахою.

Із вдячністю чекаю на Вашу відповідь (скан-копія відповіді нижче у статті):

У Департаменті кадрової політики Міністерства оборони України за дорученням розглянуто Ваше звернення до Міністра оборони України, у якому Ви виказуєте занепокоєння щодо долі полковника Яцківа Володимира Васильовича, командира військової частини А2331.

По суті порушеного питання інформую, що Військовою службою правопорядку Збройних Сил України проведено спеціальне розслідування з метою з’ясування причин і умов, що сприяли загибелі та поранню військовослужбовців військової частини А2331. які 22 травня 2014 року виконували завдання за призначенням на блокпосту в районі села Благодатне Волноваського району Донецької області.

За результатами спеціального розслідування Міністром оборони України видано відповідний наказ про притягнення полковника Яцківа В.В. до дисциплінарної відповідальності.

Користуючись нагодою, дозвольте висловити Вам щиру вдячність за увагу до проблем військовослужбовців Збройних Сил України та зусилля, які Ви докладасте для всебічного забезпечення потреб особового склад) військових підрозділів у зоні проведення антнтерористичної операції.

PS Яцківа зняли. Історію замнули “для ясності”

Роман Мартинюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.