Автоновини

У Вінниці волонтери налагодили виробництво всюдихідних багі. Відео

Фото: Суспільне Вінниця

Багі для українських розвідників виготовили вінницькі майстри. Двигун, коробку передач встановили із сертифікованого “Audi”, все інше зварили, скрутили та зібрали самі.

Автомобіль поїде до розвідників Гостомельської бригади. Він обійшовся у понад 400 тисяч гривень, розповів Суспільному волонтер Денис Романовський.

Розробник та автор автомобіля — Юрій Берко. Продумував у ній, каже, все до найдрібніших деталей.

“Двері відкривається назад, щоб в ширину габарити не виросли. Так зручніше”, — розповів Юрій Берко.

У Вінниці волонтери налагодили виробництво всюдихідних багі (відео)

Фото: Суспільне Вінниця

Багі може їхати по будь-якій місцевості, за будь-якої погоди та у повній темряві. Встановили в авто і вентиляцію, опалення та прилад нічного бачення.

“Камера для приладів нічного бачення. При вимкненому світлі авто є планшет, завдяки якому видно в темряві”, — зазначив Юрій Берко.

У Вінниці волонтери налагодили виробництво всюдихідних багі (відео)

Багі для українських розвідників, яке розробили вінницькі майстри. Фото: Суспільне Вінниця

Силовий агрегат, коробка передач, прибори взяли з автівки донора. З ним допомогли литовці, все інше  робота вінницьких майстрів, розповів волонтер Денис Романовський. Саме він і збирав та шукав на це баггі гроші та запчастини.

“Приїхали запчастини сертифікованих машин. Каркас, сидіння, рульове — робили з нуля. Це був мотор і труби”, — розповів волонтер Денис Романовський.

Додав своїх девайсів цьому баггі й майстер Володимир Нагорний. Спеціально для нього розробив і встановив ложе для трьох видів станин.

У Вінниці волонтери налагодили виробництво всюдихідних багі (відео)

Фото: Суспільне Вінниця

Кожен сантиметр, кожну деталь продумували ретельно. Наприклад, багажник розмістили збоку, бо ззаду місця для бійців. Для стрільців тут два сидіння зі спинками. Відстань тут регулюється. Все, кажуть майстри, робили як для своїх.

“Ми зробили це авто для розвідки, для ведення бойових дій. Це легка тактична машина, яка буде швидко переміщатись по пересічній місцевості. Зможе перевозити особовий склад, БК. Багато функціональних завдань, з якими звичайний пікап не впорається”, — волонтер Денис Романовський.

На деталі та всі розхідні матеріали пішло до 10 тисяч доларів. Зараз в роботі ще кілька таких. Ця поїде в Гостомельську бригаду швидкого реагування Нацгвардії України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України